SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21703 Napisanych postów 30908 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5565 Napisanych postów 15558 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389581
wincol
Wcześniej tak ale ostatnio widać progres więc mam nadzieję, że w końcu coś wiecej ruszy u Brandao


O brandao wiem, pisalem o brandONIE z usa
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2508 Napisanych postów 24237 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403525
No tak , przeczytałem co chciałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5565 Napisanych postów 15558 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389581
akurat takie cos mi dzisiaj skoczylo na fejsie

Night of champions 1999(stara nazwa NYpro)

Top5:
1 Paul Dillett
2 Pavol Jablonicky
3 Dexter Jackson
4 Markus Rühl
5 Milos Sarcev



akurat na tym foto, dillet wyszedl nie za dobrze dla mnie on mial jeden z najlepszych genow pod BB, tylko cwiczyl slabo, mial slabe plecy no i trzas sie jak galareta jesli chodzi o pozowanie - twierdzili ze to przez astme.



maly bonus - mutant z lat 90, terazniejszy to walker podobno





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 5/20/2024 12:17:21 AM
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2087 Napisanych postów 19907 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732680
No Markus był prawdziwym mutantem freakiem, w takim znaczeniu że szczeki opadały jak wchodził na scenę. Teraz freak w BB ma znaczenie komiczne, teraz freakim można nazwać tych wszystkich którzy wygrywają karty Pro na jakichś regionalnych zawodach gdzie w ich kategorii był tylko on sam. Ludzie którzy nigdy nie powinni znaleźć się na kulturystycznej scenie.
Już wiele razy pisaliśmy, Ruhl był niedoceniony i lekceważony, z różnych powodów ale fakt że w tamtym czasie, lata 90 i początek 2000, było z czego wybierać i sędziowie często dawali upust swoim fanaberiom.
Pomijając tych topowych mutantów jak Ruhl czy Dillett to takich podobnych "mutantów" jak Walker, było wielu,wielu gdzieś tam przewijających się w tle, nic nie wygrywających lub najwyżej jedne, dwa konkursy zawodowe. Jak np. zapomniany Art Atwwood, czy wspomniany Bautista. Szeroka talia, niewyobrażalne nabicie masy, często niesamowita forma, ale całokształt fatalny.
Teraz jak ktoś taki się pojawi, ( przynajmniej w jakimś stopniu) to zaraz okrzyczany jest mutantem i windowany szybko w górę.


Bautista






Atwood









Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-05-20 10:34:01

Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-05-20 10:36:24
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21703 Napisanych postów 30908 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2087 Napisanych postów 19907 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732680
Jeśli chodzi o Dilletta, to on miał naprawdę wyjątkowa sylwetkę, tylko niestety nie umiał jej odpowiednio prezentować. Miał przebłyski w pozowaniu ale to tylko nieliczne przypadki, jednak wtedy dominował totalnie. Przykładowo, w 1994 roku wygrał konkurs Grand Prix Germany, nikt nie mógł mu wtedy zagrozić, wszystko wychodziło i złożyło się na jego zwycięstwo Wyglądał znakomicie. Ale w tym samym roku zorganizowano jeszcze jedne taki konkurs i tak samo w Niemczech Przyjachl już wtedy Levrone i Yates. I chociaż Dilett miał jeszcze lepsza forme niz kilka miesięcy wcześniej, to zajął trzecie miejsce z tymi zawodnikami. Wygrał wtedy Yates, którego forma była mocno dyskusyjna. Levrone by też do pokonania przez Poul prezentował się wspaniale, ale gdzieś ta pewność siebie uciekła i zrobił kilka poz w których wyglądał niekorzystnie. I pewnie to zaważyło że przegrał plus dodatkowo magia nazwisk Mr.O Yatesa i Levrona.
Moim zdanie Dillett powinien również ten konkurs zdecydowanie wygrać.























Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-05-20 11:30:43

Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-05-20 11:31:38
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5565 Napisanych postów 15558 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389581
atwooda szkoda, chlop mlody jak zmarl na zawal a bautista trzyma sie dalej swietnie.

o yatesie juz nawet nie chce pisac, bo wygladal smiesznie na tej focie, ktora wrzuciles, dla mnie to jest absurd ze koles z taka sylwetka i startujac z takimi oponentami, deklasowal wszystkich ale jak wiadomo albo i nie bb to od zawsze byl biznes.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2087 Napisanych postów 19907 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732680
Jeszcze kilka zdjęć z NYP , Krystian Wolski.










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2508 Napisanych postów 24237 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403525
W końcu mamy zawodnika za którego nie trzeba się wstydzić , który jedzie powalczyć a nie tylko "pokazać się sędziom"
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium