SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402421
Panowie a jakieś foto z Mp z minionego weekendu? W ogóle jakieś sylwetki godne uwagi bo nawet nie wiem kto startował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15412 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388316
nie mialem pojecia, ze jakies mp byly teraz to dalej jest polaczone z elite? to pewnie nic szczegolnego nie bylo, bo wiekszosc woli startowac u piotrkowicza w npc.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21530 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870372
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Ale z nowych to żadneij ciekawej sylwetki chyba nie było?
Trochę zdjęć widziałem ale jakie wyniki nie wiem dokładnie.

Jacek Momot wygrał kulturystyka do 80 kg i był 3 overall
Znam z dawniejszych startów-poprawił sylwetkę,chyba też na ME pojedzie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15412 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388316
tutaj fajna ciekawostka - bob sapp w wieku 50lat debiutuje na scenie

3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1971 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731780
Sylwetka fatalna, ale trzeba mu oddać szacunek za przygotowanie takie formy, w tym wieku i to w dodatku nie mając nic wspólnego przez całe życie ze sportami sywetkowymi. Chłop był zawsze wielki, miał potężna masę mięśniową ale i też tłuszczową. Był futbolistą, wrestlerem , później zajął się sportami walki - kick boxing i MMA . Walczył z różnymi efektami. Na poczatku nawet dobrze mu szło, zanotował kilka spektakularnych zwycięstw . Jednak w ostatnich latach praktycznie każdy go obijał w klatkach czy ringach, a jego sposób na walkę to częsty było szybkie odklepanie. Azjaci go jednak zawsze uwielbiali.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-04-18 19:31:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15412 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388316
on to jest taki duzy mis fajne role mial w filmach, ogolem pozytywna postac i jak chodzi o sporty walki ostatnio - ja mowie, ze to jest taki amerykanski najman
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29441
On z 20 lat już na "najmana" leci
Forma szacun.na starość to chyba masę na nogach utrzymać

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5121 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78367
Bobby Sap, ależ ciekawostka
On na początku nie był aż tak zły (jak pisze Possible).
Co prawda sylwetka klocka, ale chlop ma już swój wiek i pewnie włożył ogrom pracy i wyrzeczeń - szaun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1971 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731780
Gdzie napisałem że na początku był zły? Wręcz odwrotnie - napisałem że na początku nie był zły, i wygrywał dobre walki.
Śledzilem jego karierę praktycznie od początku jego przygody ze sportami walki. Zawsze wywoływał emocje. Sensacyjny zwycięzca nad Ernesto Hoostem , zwycięzca turnieju K 1 w 2005.
Ogólnie dużo lepiej mu szło w Kickboxingu niż w MMA,chociaż tam też wygrał kilka walk. Nie zapomnę jaka sprawił sensację rzucając jak workiem kartofli legendarnego zawodnika bjj Antonio Rodrigo Nogueire, i chociaż w końcu przegrał w parterze, to sprawił mu sporo problemów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium