SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Śledzę go na insta, wg mnie mega sylwetka!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Christo87
Śledzę go na insta, wg mnie mega sylwetka!


mam takie samo zdanie, a jak by mial forme claridy, to 212 nikt go przez lata nie zdejmie z podium.
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Świetny zawodnik, kształty, proporcje wręcz idealne. Wczesniej jego trenerem był Patrick Tuor, teraz o ile się nie mylę Hany Rambod. On startuje dopiero kilka lat, postępy robi niesamowite. Przed Pro, wygrywał praktycznie wszystko gdzie się pojawił. Wygranie karty pro, później zwyciężył w debiucie zawodowym i kwalifikacje do mr.o w ciągu kilku miesięcy. Na MrO, nie schodził poniżej top 5, i w końcu zwycięstwo. Imponująco.
Na zdjęciach z 2018 roku.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 142 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4729
Nick Walker i Carlos Thomas

2

Reszta jest milczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tego chyba nikt nie wrzucal, ronnie przemawial na ac 25 wrzesnia 2021 - dostal "zyciowa nagrode" za to jaki mial wplyw na kulturystyke. pod sam koniec wywiadu, ronnie zaczyna plakac, po czym arnold poklepuje go po plecach(co bylo imo swietnym gestem) i jak w komentarzach "nawet najsilniejsi czasem placza" slychac okrzyki z widowni(ludzie go dopinguja), ktore ronni rzucal na silowni, kiedy byl mistrzem "nothing but a peanut" co tlumaczone zartobliwie znaczy "to tylko orzeszek" oraz kilka innych Coleman poplakuje i szepcze sam do siebie "i cant get it out" co znaczy "nie moge tego z siebie wydusic" i po chwili ucieka ze lzami w oczach na backstage. az sie lezka w oku kreci, sam do dzisiaj mam opinie, ze drugiego tak swietnego i medialnego mro nie bedzie nigdy







Zmieniony przez - lordknaga w dniu 1/9/2022 12:35:31 PM
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Takie fajne porownanie znalazlem dzisiaj na ig, mikrus i olbrzym, 3 dekady roznicy i widac jak dociecie jest teraz nie na pierwszym planie... no i najwazniejsze a prawie zapomnialem, w latach 90tych mieli lepsze oswielenie i lepsze aparaty, dlatego wiecej detali u priesta




3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Hehe dobre porównanie faktycznie. Nie kojarzę w ostatnich latach na Mr. O zawodnika naprawdę suchego, który docięciem by odstawał na plus od innych.
A na Walkera to ja patrzeć nie mogę. Dla mnie to antyreklama BB, nic pozytywnego nie w wnosi do tej branży (no może poza sztuczną medialnością), a sylwetka jest po prostu odrzucająca.


Zmieniony przez - Christo87 w dniu 2022-01-10 20:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Christo87
Hehe dobre porównanie faktycznie. Nie kojarzę w ostatnich latach na Mr. O zawodnika naprawdę suchego, który docięciem by odstawał od innych.
A na Walkera to ja patrzeć nie mogę. Dla mnie to antyreklama BB, nic pozytywnego nie w wnosi do tej branży (no może poza sztuczną medialnością), a sylwetka jest po prostu odrzucająca.



dla mnie sylwetka ramiego to takze tragedia i dla mnie on nigdy nie powinien zostac mro ale z braku laku jest jak jest... np. hadi mial lepsza forme. branch tez za swoich czasow, forma zostawial wszystkich w tyle a najwyzej byl 2gi na o, co do dzisiaj twierdze ze bylo komedia



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 1/10/2022 8:37:10 PM

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 1/10/2022 8:37:39 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402367
Forma forma ale trzeba mieć jeszcze dobra sylwetkę do wygrywania, Branch niestety takiej nie miał a szkoda... później co się z nim/jego wyglądem działo to w ogóle był dramat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wincol
Forma forma ale trzeba mieć jeszcze dobra sylwetkę do wygrywania, Branch niestety takiej nie miał a szkoda... później co się z nim/jego wyglądem działo to w ogóle był dramat


branch to ogolem dla mnie fenomen pod tytulem - jak mozna rozp******ic ladna sylwetke, bo sylwetke to on imo mial i za mlodu wygladal nadprzecietnie, pamietam tez ze jeszcze za juniorow pokonal min. mlodego cutlera







3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium