SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Ja bardzo plusuję Hadiego za jakość i przygotowanie. To odróżnia najlepszych. Obejrzałem materiały z CP i Wesley był przygotowany wzorcowo. Pozy, sylwetka, suchość, pękatość dowolny. Tak wygląda zwycięzca - przykuwa wzrok w każdej pozie. Nogi dla mnie ciut do podciągnięcia, a tak to w tej wersji przyszły Mr.O 2025 (zakładając ostatni konkurs Cbuma w tym roku i bazując na konstansie tych zawodów).
2

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Vissers robi ogromne wrażenie, ma trochę nogi do poprawy tzn ich rozmiar jak już zostało wspomniane , nie poprawi już tali bo to sprawa genetyki , szkoda trochę że taka kwadratowa jest ale gość i tak wyróżnia się wyraźnie na tle reszty i do tego to perfekcyjnie przygotowanie


Zmieniony przez - wincol w dniu 2024-03-02 11:29:55
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to racja, on ma najbardziej kwadratowa sylwetke w klasyku, nawet glowe ma kwadratowa, tak pol zartem pol serio, ta talia troche za szeroka, dlatego te nogi tak wygladaja, jak je powiekszy bez rozrostu talii, to bedzie bil dinozaura i bez-rekiego na kazdych zawodach... nikt nie oczekiwal i bardzo zaskoczyl, do tego gosc ma rodzine i biznes i jakos umie zwiazac koniec z koncem, na mro jak sie poprawi to jw. moze byc za wasatym
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Tzn. chodziło bardziej o kształt a nie, że jest szeroką czy temu podobne , u niego brakuje trochę tego wcięcia czy jakikolwiek by to nazwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Jasne wiem o co Ci chodzi, i pod tym względem dla mnie Ramon się najbardziej podoba, nawet bardziej niż Cris. Ale dla mnie ta kwadratowatość Wesleya totalnie nic mu nie odbiera, i całokształt i tak wygląda fenomenalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Sprawdziłem teraz i Wesley ma 1.88m wzrostu, widoczne było na scenie, że jest wysoki. Poniekąd to rzutuje pewnie na długość kości udowych i ich smukły wygląd. Za to plecy ma bardzo mocne, wiec nawet na tej jego tali w kształcie pustaka najszersze świetnie się prezentują. Z resztą jeśli CP to kategoria dla tych co prezentowali się 50 lat temu na scenie, to Wesley idealnie się wkomponywuje z tymi swoimi "lekko zaniedbanymi/odstajacymi udami".

Co do Hadiego to jego proporcja barki/tali/uda to prawdziwe X.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
lordknaga
dla mnie to vissers przodem wlasnie wygral, bo imo tylem dino byl lepszy. a pomylke byl dal na rowni z daboulem albo nawet za nim, ja nie mam pojecia co sedziowie w nim widza, chyba fejm online, waska sylwetka, przerosniete uda, za duza klatka, ramiona tragiczne, nie widze w nim klasyka w ogole.


Dino jechał na zbyt wielkim luzie, pokpił trening i wg mnie to właśnie plecy przez to najbardziej ucierpiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Podoba mi się sylwetka Samsona, bardzo dobrze wygląda, gdyby plecy miał jak Hadi to było by K.O. Zaskoczony jestem Holingsheadem, myślałem, że gorzej będzie się prezentował, Valiant tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Brandao za to duży progres. Poza tym wg mnie najlepsza estetyka z całej stawki. Szkoda Konia, bo forma kiepściutka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium