SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
Calum von Moger i Stanimal De Longeaux trenują nogi w Gold's Gym



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Dzisiaj w Charlotte w stanie Karolina Polnocna, zakonczyly sie zawody Europa Charlotte Pro 2016. Rozegrano trzy konkurencje sportow sylwetkowych Pro - kulturystyka do 212 funtow, fitness i bikini. W kulturystce 212 wygral Dobromir Delev w fitness Rebecca Sizemore a w bikini Sarah James Brown.

Wyniki 212

1. Dobromir Delev
2. Andrej Mozoláni
3. Tricky Jackson
4. Raul Carrasco
5. Marc Jacobs
6. John Meadows
7. Milton Martinez
8. Jermaine Todd
9. Chris Darby
10. Darron Glenn
11. Chris Zaino
12. Martinez Hagans




Dobromir Delev











Andrei Mozolani







Walka o zwyciestwo - Andrei Mozolani i Dobromir Delev



























Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-07-10 23:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Obserwuje karierę Daleva już od kilku lat-powoli,bo powoli ale pnie się w górę.

Swoją droga-patrząc na te zdjęcia Mozolani wydaje się być w lepszej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Patrząc na zdjęcie tego zawodnika- ciśnie mnie się jedno pytanie-jak go w ogóle dopuszczono do zawodów na weryfikacjach?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
masti
Patrząc na zdjęcie tego zawodnika- ciśnie mnie się jedno pytanie-jak go w ogóle dopuszczono do zawodów na weryfikacjach?



odpowiedź jest zawsze taka sama -> $$$$


czy kiedykolwiek kogoś nie dopuszczono do zawodów, jestem bardzo ciekaw moze na swiecie w niektorych krajach tak robią i weryfikują naprawdę, ale w Polsce to szczerze watpie (i jak widac nie tylko w PL)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Byłam świadkiem kilku niedopuszczeń na zawodach w Polsce-powód słaba forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
a sporo osób ktore potem stają się posmiewiskiem z powodu slabej formy tez widziano na deskach, na pewno zalezy sporo od ekipy sedziujacej,organizatora, ale tam gdzie wysokie wpisowe zawsze nawet Ci slabi są dopsuzczani jakis taki dziwny zbieg okolicznosci ciekawe dlaczego %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Jestem ciekaw jak i czy w ogóle go na tych zawodach ocenili-bo wg mnie powinna być dyskwalifikacja.

To działo się w Vancouver na amatorskich zawodach,wpisowe pewnie nie było zbyt wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Inny zawodnik,ten po prawej stronie-też ma dość zaskakującą budowę,potężna masa,rzeźba a skośne i dół brzucha jakieś otłuszczone,czy co?




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium