SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tutaj dobre porownanie

1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Niestety, Krizo najlepiej obrazuje przepaść zawodników Elite a NPC. I to w sumie tyle.

A co do porównań fot - poprawcie mnie jeśli się mylę ale nie ma nigdzie fot stricte raw spod sceny w przypadku lat 90. A gdyby tak j**nąć fotę z przyczajki to tam niejeden mógłby mocno starcić wizerunkowo.
A tu masz jakiś zrzut ekranu jakości kartofla który porównuje się do pozowanej foty Yatesa. No nie.
To że ten najszerszy u Dereka wygląda komicznie przodem - okej. Ale nie można pprównywać zawodników w dwóch dramatycznie odmiennych momentach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tutaj nie chodzi o porownanie tej pozy, tylko o to co on ma pod pachami?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78322
Myślę, że takie porównania są ciekawe, choć to tylko ciekawostka, która ma się nijak do całości.
Nie zmienia to jednak faktu, że te dwa "bicepsy" na motylach wyglądają komicznie.

Dziękuję Chłopy za komentarz, relacje i fotki z imprezy. Samemu bym nie miał chęci śledzenia, a tutaj takie małe kompendium, dzięki

Od siebie dodam, że faktycznie, gdyby Irańczyk był pierwszy też świat kulturystyki by jakoś szczególnie nie dyskutował.
Dla mnie CP to jest bardzo fajna droga. Naprawdę sylwetki zawodników są "klasyczne" w (moim) rozumieniu najlepszej ery tego sportu.

Open - trudno mi dokładnie ocenić, ponieważ od odejścia Jaya coraz mniej śledziłem open właśnie


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2023-11-06 13:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
lordknaga
tutaj nie chodzi o porownanie tej pozy, tylko o to co on ma pod pachami?

Wiadomo. Załadował w najszersze (czytaj: Rambod mu kazał bo się utarło że jak w najszersze załadujesz to tego tak nie widać) a tu zonk, wyj**ało piłki. Tylko znowu - bardziej miarodajne byłoby zestawienie zdjęcia Dereka ze sceny i Doriana ze sceny. Albo obu poza sceną. Pytanie też kiedy te gule wylazły. Czy to nie była jakaś panikarska akcja na chwilę przed wyjściem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
nie mam pojecia co to jest ale to wyglada jak jakies zapalenie? nie wydaje mi sie ze walil synthol akurat tam przed samym wyjsciem i oba spuchniete tak samo? nigdy nie widzialem czegos takiego u nikogo w tym miejscu, podobna gule mial pod kapturem johny jackson... rambod to nie wiadomo czym ich faszeruje w koncu spod jego skrzydla jest 2 mr o w tym roku |

jak na moje( to porownanie dalem z netu, bo wlasnie o tych gulach pisalem kilka dni temu ) to porownanie ich 2 w ogole nie ma sensu, bo to 2 kompletnie rozne sylwetki...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
tomaszS

Od siebie dodam, że faktycznie, gdyby Irańczyk był pierwszy też świat kulturystyki by jakoś szczególnie nie dyskutował.





Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2023-11-06 13:01:51


Po części znaczenie też mogło mieć to, że Derek jako pierwszy w historii wygrał Open i 212. Amerykanie lubią takie historie, taka motywacja w stylu "impossible is nothing" etc. No i to co już pisałem, Hadi zamiast progressu, masowo w zasadzie w miejscu, bo poprawy nie widzę wielkości u niego, a jego największy atut, czyli twardość i przygotowanie - też jakby gorsze w tym roku. Także wynik uczciwy + smaczek motywacyjny i fajna historia się zapisała. No i Derek wyglądał lepiej niż rok temu.

Porównanie do Doriana to przesada, gdzie Derekowi do niego :) Drugiego tak fantastycznego kulturysty już nie będzie. A pod pachami to imo jakiś stan zapalny po esisclene albo czymś podobnym, tak strzelam.

Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-11-06 17:48:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Ludzie zaczynają wariować a to w końcu tylko sport.
Wyłączono Derkowi komentarze na socjal mediach i on i rodzina dostaje groźby.
Oczywiście powodem jest jego wygrana....
A kiedyś sport wymyślono po to by był pokój...

Dona Nobis Pacem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Ciekawe jakby to było jakby staneli obok siebie na scenie?







Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-11-06 21:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
masti
Ludzie zaczynają wariować a to w końcu tylko sport.
Wyłączono Derkowi komentarze na socjal mediach i on i rodzina dostaje groźby.
Oczywiście powodem jest jego wygrana....
A kiedyś sport wymyślono po to by był pokój...

Dona Nobis Pacem


gosc jest w czyms najlepszy na swiecie a jakies randomy przez kabel groza mu i jego rodzinie, przeciez to we lbie sie nie miesci...
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium