SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Thomas ma 170 cm. Jak już pisałem mnie się podoba jego sylwetka, widzę w nim duży potencjał. A klatka pomimo tego rozstawu, i tak ok, patrząc na obecne. Przede wszystkim fajnie się układa w Pozie Front Lat Spread, nie znika, a to ważne. Ogólnie ma świetne kształty i linię sylwetki do tego duża masa dobrej jakisci.
Shrier robi kolosalne postępy, leci z kilogramami z roku na rok. Jest podopiecznym Jensena, a ten wie jak zrobić dużo świetnej jakości miecha (np. Clarida) Sylwetkę ma b. dobra, jakość , forma też świetna tylko kształt nóg jakoś jak na tą chwilę mi nie odpowiada, ale zawodnik z przyszłości , to raczej pewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Masti, byłeś chyba jednym z pierwszych tzw potworów masowy w Polsce. :) Naprawdę robisz tutaj duże wrażenie, nogi potężne!

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Dzieki!
Ale przy moim wzroście 97 kg to żaden potwór masowy :)
Janusz Woch to była masa,choć ważył poniżej 90 kg .
Na zdjęciu z Istvan Bitter-3 zawodnikiem na mistrzostwach Europy w 1977.

Nogi na tamte czasy miałem ponad przeciętną ,20 serii przysiadów 5 razy w tygodniu dawało efekty,choć dziś to niestety czuję w kolanach i biodrach.

Ale tak to juz jest w sporcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
ja mialem niewiele wieksze i oba kolana zj**ane w tym jedno tak, ze ledwo moge na klopa siadac, a siadow nie robilem juz tyle ze hoho 77 rok to jeszcze nie istnialem a jak wtedy bylo z jedzeniem, bo supli jak dobrze kmnie nie bylo w ogole ?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Z jedzeniem ?
Jak to w socjaliźmie-po znajomości sie czasem kotlety kupiło ale za to wołowina była pod dostatkiem i tańsza niż schabowe,czy filety z kurczaka.
Stąd sam kręciłem tatary w maszynce do miesa :)
Supli ozywiście żadnych,chyba ,że z zachodu.
Raz udało mnie się kupić proteinę Hoffmana -białko z orzechów włoskich -ale kosztowała krocie-puszka chyba ok 1 kg miała-jadłem po 2 łyzeczki dziennie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 142 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4675
Zmarł Chris Dickerson, Mr. Olympia z roku 1982. Miał 82 lata, przyczyną śmierci było ponoć zapalenie płuc

3

Reszta jest milczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
akurat teraz mam slaby dostep do info i nie mam nawet czasu poczytac, ale widzialem gdzies art, ze justin compton o malo nie zmarl... ktos wie cos wiecej? pamietam ze gosc mial potencja na top3 mro i nagle mial problemy z jelitami(podobno "przeciakaly") i mial cos z biodrami, dlatego zjechal mocno i nigdy juz nie startowal.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Ja z kolei życzę wszystkim użytkownikom działu AKiF dobrych Świąt, ciepła, miłości i łask Bożych :)
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Dziękuję i również dla Wszystkich Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
jako ze Derek Lunsford nie ma swojego tematu a jest "malym" mro to wkleje tutaj, przemiana 2015, startowal bodajze w lekkiej(welterweight) a obok 2021 kiedy zdobyl sandowa.

3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium