SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Nie wiem czy mi się wydaje czy faktycznie tak jest ale Samson jest bardziej "suchy" niż zwykle .. oby na.scenie znalazło to swoje przełożenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
on na tych swoich fotkach zawsze sucho wychodzi a pozniej na scenie swiatla nie te to jest sytuacja ala winklaar i foty z oxygenu i paru innych by sie znalazlo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Ja się odnoszę z porównaniami do zdjęć w tych samych miejscach, nie za sceny bo tam tak suchy jeszcze nie był to fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Też mi się tak wydaje że bardzo dobrze wygląda, ogólnie tak jak niespecjalnie przepadam za nim, tak na filmikach np. z Samem Sulkiem widać, jaki on jest ogromny. Jest wysoki jak na bb i inaczej się to mięcho rozkłada. Jedyne co mu brakuje to więcej mięcha na plecach, bo przodem jest świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
on jest duzy a sulek jest jeszcze maly nie mam pojecia ile obaj wazna ale pewnie z 30kg roznnicy miedzy nimi bedzie lekko

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Ja się bardzo cieszę, że Horse będzie występował. Od dawna go obserwuję i w perspektywie czasu może sporo namieszać. W ogóle Brazyle ostatnio brylują :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
James Hoillingshead 4 tygodnie przed AC 2024








Zmieniony przez - Possible w dniu 2024-02-06 20:42:56
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
mogles wrzucic jego najszerszy przodem z tej sesji, gorzej chyba niz walker








widzialem, ze ludzie pisza podsmiech**ki ze zmiecie wszystkich w 212 czytalem tez, ze sam james powiedzial, ze moze wygrac z dauda jesli tamten nie wyjdzie na 100% z takim stwierdzeniem, to moze powiedziec, ze zmiecie kazdego, ktory nie bedzie na 100% bo imo dauda na 75% i tak go wciaga nosem, chociaz nie przepadam za jednym ani drugim, to sylwetka samsona to jest niebo a ziemia, jesli ich rownac.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/6/2024 9:21:20 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Widać te tony przep******one na treningu. Zupełnie inaczej to wygląda niż u takiego Walkera, Brandao czy nawet Daudy. To mięcho na Holingsheadzie wyraźnie ziarniste i zbite.
Ale kształty kształty i jeszcze raz kszgałty...no brakuje mu tego.
Formą może powalczyć, ogólnym flow sylwetki raczej bez szans z topką.
Tak czy inaczej kibicuje mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium