SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388172
moze dlatego wlasnie tam startuje, zeby rywalizowac z tymi lepszymi i sie sprawdzic?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
możliwe, ale wiesz, że w Rosji to nie musi być w cale takie obiektywne sędziowanie i wynik może być nieadekwatny do formy zawodników, choć po cichu wierzę, że tak nie będzie i Oley wygra kartę PRO

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
a gdzie masz obiektywne sędziowanie? praktycznie wszędzie można to zarzucić, kulturystyka to nie olimpiada, że kto więcej podniesie/rzuci/skoczy ten wygrywa - sędziowie mają różne poglądy, do tego dochodzi 'polityka' kraju, sponsorzy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
patrząc na kulturystykę "obiektywne" miałem na myśli w miarę sprawiedliwe... bo jak sam wspomniałeś obiektywizmu to w tym sporcie nie ma

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Fajna sylwetka, ale dziwnie popuchnięte łapy ma ten Oleksandr Slobodyanyuk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388172
pisalem ze jego lapa na rzezbie jest chyba wieksza niz burneiki na masie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
zakończyły się zawody Eastern USA Championships

zwycięzca Heavyweight i Overall - Dominick Cardone







oraz zwycięzca z Mastersów (powyżej 40 lat i overall) - Michael Lynn









Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-11-11 11:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388172
pamietam jak kiedys gaspari pomagal(sponsorowal czy cos takiego) cardone, bo ten dzieciak w wieku 16 czy tam 17 lat mial nieziemskie nogi, ale po jakims czasie porzucili wspolprace(nie wiem dlaczego) jak na dziejsze standardy to sylwetka imo slaba...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Nie wiem jakiej to rangi zawody, ale definicji to żadnej tam nie ma w ich sylwetkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Kwalifikacje do NPC Nationals.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium