SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
szkoda ze jackeda i rubiela nie bedzie, ciekawe kto jeszcze po drodze odpadnie..

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732175
Antoine Vaillant 5.5 tygodnia przed AC 2024

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
faza ze ludzie z taka sylwetka jak vaillant - maja szanse zeby startowac na olympi ale bylo duzo gorszych mase ma dosyc duza ale sylwetke mial zawsze najwyzej ok i ta slaba klatka, ktorej nie poprawil od nastu lat - dalej sie rzuca w oczy.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2457 Napisanych postów 24190 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402771
Ogolnie to bardzo mi sie podoba jego sylwetka ale patrzac obiektywnie jako na zawodnika pro to szału nie ma patrzac na to jakie gosc ma warunki



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732175
Nick Walker aktualnie.










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
przyszly mro.











http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48 Napisanych postów 100 Na forum 230 dni Przeczytanych tematów 2755
Tego Antoinego to pamiętam jeszcze z czasów amatorskich, później zdobył kartę i sukcesów nie było, nie zrobił prawie żadnego progressu od dobrych kilku lat, jeśli nie miał jakiejś przerwy chyba powinien wszystko przemyśleć lepiej, zwiększyć dawki, może jakiś dobry trener by pomógł - bo tak to nic już nie ugra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
trener z ktorym zrobil najwiekszy progres - zmarl, na przestrzeni lat, nabudowal tej masy i o formie tez nie mozna nic zlego powiedziec, bo najczesciej jest bdb przygotowany... z 2 lata temu, antonio mial rezonans serca i po kilku znaczacych zgonach(w tym jego bylego trenera - ktory ma tutaj nawet swoj temat) podobno mial w ogole odpuscic starty i kulturystyke + zejsc na trt, ale jak wiekszosc tych influenserow czy znany fit celebrytow, nakrecil kilka filmow, jak to serce w nienajlepszej formie i jaki to nie zdrowy sport + ludzi duzo umiera + jego kobieta sie martwi o jego zdrowie... przygasl na kilka/nascie tygodni i sie okazalo ze wychodzi na start od samego poczatku wiadome bylo(jak zostal pro) ze do ugrania za duzo nie ma a to i tak cud jak dla mnie, ze on stanal na scenie mrO, ale jw. pisalem, tutaj bym mogl wymienic dziesiatki nazwisk, takich zawodnikow... nawet piotrkowicz w zyciowce, powinien byc duzo wyzej niz on w zyciowce a obaj byli na mro chyba ostatni czy tam nie klasfikowani...

ps. ale jedno musze mu przyznac, ze napoczatku ta jego tworczosc zajezdzala jakims lpg+ i bdsm - nie cierpialem jego wrzutek nascie lat temu ale od kilku dobrych lat, naprawde wrzuca swietne materialy, fajne cwiczenia, fajne klipy z zakupow i pokazuje wlasnie jak jesc, cwiczyc, czym zastepowac produkty z dobrym humorem i jest to jeden z niewielu kanalow, na ktorym wiele filmow obejrzalem od poczatku do konca pamietam jak byl w kanadzie z meadowsem i chodzili po sklepie, szukali tunczyka, po czym sie rozszeli i po chwili antoni znalazl johna wachajacego paczki wiem ze moze teraz nie za bardzo smieszne ale wiele lat temu, naprawde bylo to cos nowatorskiego i smialem sie z tego okropnie





Zmieniony przez - lordknaga w dniu 1/28/2024 6:03:36 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48 Napisanych postów 100 Na forum 230 dni Przeczytanych tematów 2755
A to nie wiedziałem o takich zawirowaniach u niego. Nasz Robert był w formie dużo masywniejszy niz on, a przygotowanie mieli tak samo dobre tak btw. Na plus Antoniego jest za to estetyka.

Lord, a kto był jego - zmarłym już - trenerem ?


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2024-01-28 18:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5438 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
john meadows.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

forma lato