SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Zdjęcia z relacji Damiana Kufla na ig..
Cbum to faktycznie kosmiczny poziom

Ja go na emeryturę wysyłałem w jednym z poprzednich postów a dzisiaj patrzyłem ile On ma lat a.to rocznik 95. Gosc ma dopiero 28lat




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
W pozie przodem Krizo ma większe szczyty barków niż Derek bicepsow, i jeszcze te pilki tenisowe pod pachami co tam się od....ło trzy sędziowaniu to ja nie wiem xD
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 222 dni Przeczytanych tematów 669
Wygląda mega staro. Również nigdy nie dałbym mu 28 lat. Szok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Każdy na towarze wygląda na 10 lat starszego - Cbum nie jest wyjątkiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Tu bardziej chodzi o kwestię ogromnego zmęczenia i odwodnienia, to zawsze postarza. Jak poje i popuchnie, za jakiś czas będzie wyglądał dużo "zdrowiej".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
zgolilby ten was i odrazu -5 lat
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Na tych sesyjnych zdjęciach-sylwetka najlepsze z wszystkich kategorii,nawet z open.

acha co do tych bicepsów-to jakaś moda ,czy przez syntol-czołowka ma płaskie bicepsy,jak kiedyś Sergio Oliva.
Kiedys tu wspomniałem o Macieju Nabagło i jego bicepsach--chyba nikt w open takich nie miał :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Może rocznikowo do Emerytury daleko ale w sumie pokazał że jest totalnym dominatorem i ikoną CP. Czy warto dalej się zajeżdżać dla kolejnej figurki, a patrząc że deptaja mu po piętach coraz bardziej. Może odejść niepokonany jako mistrz. Jest świetnym ambasadorem to biedy klepać nie będzie trochę jak Cutler odejść w miarę zdrowym i tyle. Poza on kilka lat temu miał chyba z nerkami problemy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Nick Walker zapowiedział że nie będzie startował na Arnold Classic 2024.

Co ciekawe, stwierdził też, że zasługuje na specjalne zaproszenie na przyszłoroczny konkurs Mr.O. i liczy że takowe dostanie.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
o kurdę, jakie wymagania, przewraca się w głowach co niektórym widać
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium