SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
porobieni ladnie, w jakim to kraju, bo nie moglem doczytac z adresu na silce?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Luksemburg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Próba pozowania:





i fragment treningu na tył barków



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
bambery to maja w genach te pozowanie, ja pamietam na backstage, ledwo zywy i sie w ogole poruszalem a murzyn ze mna startowal, taki "zywy" jak by nosa przypudrowal z pol godziny wczesniej
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Widzę ,że też to zauważyłeś.
Dlatego puściłem ten krótki fragment,jest ogromna różnica w prezentacji z naszą sceną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Jeden z moich faworytów w classic, Breon, okazuje się niezłym bucem. Przepychanki z Cbumem i Nickiem z kanału Nick S@P nie świadczą o nim dobrze. Dla zainteresowanych:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
oni juz po sobie jada od dlugiego czasu, bumstead twierdzi, ze breon "uciekl" do 212, bo wiedzial ze nie ma szans z chrisem w cp on(breon) w kulturystyce to jest taki sam pajac podobno jak a. ferguson albo j. buendia w meskim bikini.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Breon 'przegrał' w zeszłym roku więc zaczął zabawę w piaskownicę. Cbum zabrał mu łopatkę a Ansley się obraził:D ciekawe co pokaże w 212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
ma naprawde spoko sylwetke i moze namieszac, dla mnie to 212 to zawsze dziwne bylo, szkoda mi bylo d. henrego, ktorego uwielbiam, widzialem na zywo i szczeke z podlogi zbieralem... flex lewis, hadi poszli wyzej i cisna mocno. komedia ze przez lata wygrywal tam gosc, ktory mial mega do dupy sywletke - kevin english i nigdy nie moglem zdzierzyc ze takie gowno wygrywa np. z henrym czy docietym do kosci correa. jak breon wyjdzie w mega formie, to kto mu tam moze zagrozic? lunsdorf ogolem jak bedzie na 100% to top3 ma w kieszeni.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 15/09/2020 17:39:29

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Ja mimo wszystko Keona widzę wyżej. No ale zobaczymy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium