SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
czarnego znam osobiscie i na zywo robi piorunujace wrazenie, ktorego borecki na mnie nie zrobil - ale tez jest gigant jak na swoj wiek i wzrost.

piotr przygotowany byl lepiej ale murzyn ma imo lepsze ksztalty i proporcje, dlatego tez wygral... podgoni te nogi i bedzie masakrowal.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-03-24 11:46:47

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Swoją drogą ciekawe jak się potoczy kariera Lukasa Wyler'a. Fajna sylwetka, nowy zawodnik, może w reszcie coś się ruszy wokół niego i będzie można zobaczyć treningi i wywiady na YT, a nie tylko na niemieckim TeamAndro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Oki, lord skoro tak twierdzisz, znasz, widziales na zywo -. trudno polemizowac. Jednak Blessing Awodibu w mojej ocenie ma gorsze proporcje i ksztalty, ale tylko twierdze tak oczywiscie na podstawie zdjec, obojetnie jakie bym nie zestawil z Boreckim, to tak wlasnie mi to wychodzi. Oczywiscie jest potezny i jak na juniora wrazenie robi. Wyler swietnie sie zaprezentowal na AC , znakomicie przygotowany - lepiej niz niejedne pro. wtedy, super ksztalty, Mam nadzieje ze gosc bedzie sie rozwijla i cos osiagnie w pro. i tak jak Legreene pisze, bedzie o nim wiecej materialow.



Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-03-24 13:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
z tamtych zawodow to i tak mi sie podobala sylwetka sommerfelda ktory byl 3 i chyba najmlodszy z nich? on najwiecej materialow wrzuca o sobie w media - filmy/foty i opisy, ale glownie po niemiecku...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Sommerfeld 20 lat mial jak startowal na AC Europe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Ekipa z Scitec Nutrition w Paryzu na Salon Mondial Body Fitness Form Expo 2015

Rhoden, Charles, McMillan, Abiad.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
Sadik Hadzovic aktualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732072
A tutaj gosc ktory wygral kilka dni temu zawody New Zeland Pro w konkurencj Men's Physque - . Fawad Ahadi.

Czesto zarzuca siue zawodnikom z tej konkurencji, ze maja slabe nogi i moga to ukryc pod spodenkami, mozliwe ze jest to racja w wielu przypadkach, ale i wielu ma je naprawde proporcjonalne i dobrze wytrenowane Tutaj jednak jest cos nie tak, albo gosc ma naprawde cieniutkie nozki, albo jakies proporcje mocno zaburzone . Albo mi sie zdaje... Ocencie, sami. . Ten gosc wygral te zawody..







Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-03-27 17:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 188 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Nogi chyba ok (jak na mens physique) przynajmniej łydka nie jest zła. Ale proporcje jakieś straszne dizwne. Jakieś takie drobne nogi ma (cały drobny) a może to temu że on niski jak krasnal ogrodowy?
Chociaż przyglądam się dalej i rzeczywiście patyki te nogi ale dużo chyba ma też jego wzrost.

Zmieniony przez - alexwow w dniu 2015-03-27 18:13:16

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
zaraz wpadnie davidoo i napisze ze co z tego ze patyki jak siada 300kg czyli wiecej niz my i pojdzie kolejny ban ten co wygral lydka jakas jest ale ten po prawej to masakra, 2 kikuty...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-03-27 18:15:21

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium