SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
No dobra, kreowanie siebie na ig/yt jako zaj**istego kulturystę i zarabianie na tym to jedno, a zapisać się w historii i osiągnąć jakieś wyniki to drugie. Chyba faktycznie ludziom w obecnych czasach bardziej zależy na tym, żeby się nahapać, niż na kulturystyce samej w sobie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Nie wiem z czego to wynika ale jak ktoś chesz coś osiągnąć i przeskoczyć pewien poziom to nie ma wyjścia i trzeba by w US trochę pomieszkać i potrenować.
Głupie może się to wydaje , niby do wszystkiego mamy dostęp itd ale jak ktoś od nas pojedzie do Stanów na zawody to wygląda jakby sceny pomylił

Kufel co na miejscu prezentował za formę to można było brawo bic. Tam jak na scenę wyszedł to wyglądał słabo od strony przygotownia właśnie,coś ewidentnie nie zagrało.



Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-11-05 18:07:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Wyniki i punktacja Mr.Olympia 2023.
Open, 212lbs i Classic Physique.


















Zmieniony przez - Possible w dniu 2023-11-05 19:06:38
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
kadafi2
Lordknaga, Ty hejterze :) Lubię Twoje wypowiedzi, można się uśmiechnąć :)



Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-11-05 17:34:12


wiem ze piszesz troche dla beki ale hejterem sie nie uwazam, bo jak pisze negwtywnie, to zawsze uzywam jakis argumentow u nas wystarczy zobaczyc piotrkowicza jak wygladal i co zajmowal do dzisiejszych naszych pro - to jest kompletnie inny poziom a na mro w open tez zamykal stawke, chociaz wtedy obsada byla solidniejsza... tam jest inny tryb zycia, inne zarcie suple itd. no i ceny inne + sponsoring latwiej sie zaczepic, malo jest teraz ludzi ogolem jak np. hadi, ktorzy startuja bo to kochaja, kazdy chce kase bic... nie pamietam naziwska tego prosa z usa, ale kolo 2014/15 roku startowal majac 4 dzieci na utrzymymaniu i mial 3 roboty na rozne etaty, tez nie byl wybitny a startowal bo to kochal i musial na to zap*****lac a dzisiaj, ludzie bieznia w garazu, solarium w garazu, startuje raz do roku, placa mu za wrzucanie 2 postow na tydzien na ig, i caly rok formy na jedne zawody nie umie wykrecic to jest komedia...
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Z resztą wchodzisz na ig co weekend i w sumie dosłownie z 10 nowych pro. Wszędzie już je rozdają a tak szczerze już kilka lat jakiegoś nowego liczącego się nie ma. Może Walker ale to już też dobre kilka lat od debiutu w Pro.
W pl też już kilka razy zawody z kartami i jakoś próżno szukać tych co wygrali karte i coś osiągnęli kompletnie nie nadaja się na miano pro.
Jedynie tak szczerze może Krystian Wolski coś osiągnie jeszcze, Dawid Cnota też w dobrej obsadzie w debiucie pro w 212 był wysoko. No i Łada jakby rzeczywiście mu się zachciało bo dla mnie ogromny potencjał kilka lat się marnuje.

A Borecki w ogóle że się znalazł tam na Olympi to wielkie lol. Ani on klasyk ani karakan 212 a też przecież próbował w MP xD
Ciężko być wysoko na Olympii na parówkach szynecce konserwowej czy laysach z pieca na końcu prepa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29430
jeszcze 10 lat temu jedyna droga żeby mieć kasę z kulturystyki to były zawody bo wtedy był sponsoring firm odzywkowych i rubryki w gazetach.teraz to stanęło na głowie.mlodzi na siłowni to znają burneike,big majka ,a piane maja za najbarziej doj**anego goscia na ziemi itp a nie wiedzą kto to jest bonac,hadi czy walker
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
borecki niech jeszcze open zrobi i bedzie juz startowal we wszystkich meskich klasach, pozniej moze welness albo bikini probowac i pierwszy na kartach historii sie zapisze, jako zawodnik, co startowal w 10 klasach
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29430
Druga sprawa.latwiej dać 2 koła dolarów na miesiąc niż 10.tys złotych.a stopa zwrotu niepewna.
Lord,po co na IG mu się jedno IFBB pro zmieści
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Co zrobic, że takie zj**any czasy mamy i dla większości tylko kasa się liczy i bycie (pseudo)gwiazda na Ig bo w prawdziwym życiu gowno by osiągnęli.
Ja na ta chwile nie widzę nikogo kto byłby w stanie coś więcej pokazać w dobrej obsadzie zawodów Pro choć o taką nawet na Olimpi ciężko a co dopiero w mniej prestiżowych zawodach.. a nawet mimo tego okupują końcówkę stawki.
Pozniej pierd.. jadę bo "muszę się pokazać, bo sędziowie mnie nie znaja" , "wiem już co poprawić" , "kolejny sezon będzie lepszy", "kolejne przygotowania juz beda na 100% itd,
Pozniej przychodzi off sezon a na ig zdjęcia z jednego urlopu, drugiego i trzeciego, z kilku imprez a później placz ze na zawodach byl np. 10 bo go sedziowie go oszukali a max mogl byc 9 a progres w.rok taki co w 3 miesiące można zrobić jakby podeszło się sumienne do pracy.


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-11-05 21:18:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
czytalem tez ze ludzie sie juz pruja, ze derek mial mniej punktow(czyli byl lepiej punktowany) w prejudgingu oraz w finalach, czyli hadi przegral obie rundy roznica miedzy nimi to 4pkty 13-18, fajnie tez widac skok miedzy labrada a kryziankiem -12pkt dla brzuchacza, dauda duzo dalej niz top2, 4ty curry to juz w ogole roznica, 10 pktow miedzy nim a jackedem, clahar rekordzista 160pkt, jak pisalem kilka miesiecy temu, ten koles to zapchajdziura na tych zawodach, jak by stevie wonder sedziowal te ktore on wygral, zeby dostac miejsce - to nie powinien tego ugrac flanigan ma DNF czyli odpadl, nie mam pojecia co sie z nim stalo ale tez sylwetkowo jest na top3 od konca.

ps. ludzie sie dalej jaraja, ze kryzianek to najelpszy slowacki kulturysta, na co pierwsze posty odpowiedzial jak myslalem fotkami jablonickiego


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/5/2023 11:05:26 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium