SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to na ch**a jest ta cala weryfikacja i dlaczego to sie nazywa weryfikacja? bo tam tylko mierza wzrost i wage i nie weryfikuja niczego innego? to wlasnie zabija ten sport, bo kazdy nie startuje dla siebie jak kiedys, tylko dla lajkow na internecie - przykre ale prawdzie no ale jak piszesz, boom jest na starty jakiego nie bylo jeszcze nigdy, cala branza kwitnie i duzo ludzi sie oblowilo i jeszcze wielu sie nachapie teraz zatrudniasz coacha online, to jest twoim trenerem i do tego dilerem
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Przykre to wszystko bo to mimo wszystko "piękny sport" ale zepsuły go fedetacje i sami zawodnicy. Kiedyś startowało się z pasji do tego.. teraz ilu tych pseudo kulturystów startuje tylko po to żeby dopisać sonie na insta zawodnik ifbb i na tym szukać naiwnych do prowadzenia..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Coś obiło się bez echa. W ubiegły weekend, Mateusz Lewandowski wygrywa kartę PRO na zawodach w Szwecji w open.
Waga ok 101kg, fajna i estetyczna sylwetka. Podoba mi się jego sylwetka. Jak nałoży masy i nie zgubi przy tym estetyki, to może fajnie się prezentować.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Stary19
Coś obiło się bez echa. W ubiegły weekend, Mateusz Lewandowski wygrywa kartę PRO na zawodach w Szwecji w open.
Waga ok 101kg, fajna i estetyczna sylwetka. Jak nałoży masy i nie zgubi przy tym estetyki i proporcji, to może fajnie się prezentować.
Plecy musi nadgonić, ale jeszcze młody jest:)










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Nie tak bez echa bo 2 strony wstecz było o tym pisane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Faktycznie. Stronę w plecy jestem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Wygrana bez echa bo i zawody bez specjalnego rozgłosu.
Mateusz obecnie planuje 2 lata offsezonu. Pewno się przeciągnie minimum na 3 chyba że magicznie doj**ie, nie wiem. W każdym razie to nie jest tak że chapnął kartę i ,,już k***a na przetarcie mam pięć imprez w Stanach".
Będę obserwował z ciekawością. Chłopak młody, jeszcze sporo może pokazać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
na tych fotkach wyglada lepiej, 2 lata to dobrze planuje i wage ma juz powyzej 212lbs wiec zostaje mu open to musi minimum 15kg? wiecej zbudowac? nie mam pojecia ile on ma wzrostu ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie czarowal jak niektorzy nasi pro, ktorzy ida zwiedzac usa albo jada na zawody, zeby pojezdzic wypozyczonym autem po motorwejach i zamykac stawke a na koncu pisac 'bo mnie nie sedziowie nie znaja'


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/27/2023 11:43:52 AM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
I tak to właśnie wygląda niestety, rozdawanie kart każdemu i wszędzie i później 2-3lata trzeba czekać aż będzie sens w pro wystąpić ale oczywiście "ifbb pro" już jest.
To cos jakby zrobić prawo jazdy a na ulice wyjechać po 2latach szkoleń bo jeszcze się nie nadaje do ruchu
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium