SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 216 dni Przeczytanych tematów 2152
Rekombinowany gh, czyli nie pozyskiwany z ludzkich zwłok, został wprowadzony na rynek w 1985 wg internetów. Nie sądze, aby kulturyści przed tym okresem, brali gh z zombie. A insulina, mimo iż znana dużo wcześniej, raczej nie była stosowana bez gh wśród pro, a już na pewno nie nadużywana.


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2024-04-12 19:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29441
Szerokość talii to raczej sprawa genetyczna. Mi chodziło raczej o bubble Gut.
Ja nie znam(jak się mylę podajcie przykład) goscia z okrągłymi dużymi barkami przed 1990.
Na każdą inną partie można podać przykłady gdzie zawodnicy z lat80 czy 70 należą do najlepszych w historii pod tym względem.
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1971 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731782
Nie zgadzam się że Platz miał słabe barki. Tak jak pisałem, jego barki jak na tamte czasy był dobre, i wcale nie slabsze od innych. Widać to w porównaniach i na wielu zdjęciach.
Oczywiście można znaleźć i takie fotki gdzie jego barki się slabiej prezentują i takie gdzie wyglądają świetnie. Jednak więcej jest tych gdzie widać wyraźnie że do słabych nie należały. Rozmiar ramion może i nie był imponujący, ale miał świetne strzeliste bicepsy, jakich wielu mogłoby mu wtedy pozazdrościć







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388321
Ugolnikov no 2 dni przed detrit pro - odbywaja sie 14 kwietnia.



1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388321
NPC Tri -City Classic

Kulturystyka mezczyzn - klasa super-ciezka.

Zwyciezca: Marcelino Mancha

widac dobry gen i duzo wlozonej roboty.

2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522678


?si=05CCBT7npQQOJwbD

Pewnie był jedyny w swojej kategorii, a jeśli nie to boję się dowiedzieć jak wyglądali inni konkurenci skoro on wygrał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388321
byl jedyny
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388321
top2 w detroit.

fitzwater vs vito.

po fotkach to dla mnie jednak rusek lepiej wyglada i chcialbym zeby wygral i utarl nosa martinowi, ktorego by znowu piekla dupa i by sie sadzil jak rok temu online do jackeda, gdzie andrew byl pierwszy a fitz bodajze 4 na AC




3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21531 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870376
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5395 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388321
prz1993
Obaj bardzo dobrze wyglądają, ale Rusek tyłem przegrywa jak dla mnie.


jeszcze bokiem ta dwojka burgera zaj**iscie 'zwisa' ale nie trawie tego lachudry no i co mnie drazni najbardziej ostatnio, to tez na chama wcisniete vacuum, gdzie przy CP jeszcze to zrozumiem ale czego takie klocki w open, musza pokazywac kosci? takie na chama wcisniete wszedzie od jakis kilku dobrych lat i kazdy tylko sapie vacuum vacuum a w open dla mnie to wyglada zle a czesto przy niektorych zawodnikach wrecz tragicznie, najlepiej to chyba walker robi, bo wciaga na chwile po czym wypuszcza z napietymi miesniami - o czym wspominal niedawno sarcev.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium