SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4570 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
masti
Lord-przejedź sie wtedy do Niemiec-jest jeszcze troche autostrad no limit ale też staraja się to zepsuć bo elektryki to tak 100 km/h max moga dłużej jechać :)


A co do mapki wyżej-to naprawdę uratuje klimat planety


autobany no limit, ale jak gość testował Bugatti i poleciał 400 km/h wszystko nagrywając i wstawiając na youtube to chcieli mu dać mandat i zdjąć te limity, bo tak nie można taka to hipokryzja, no właśnie czy to z mapki czy z różnych przepisów/nakazów niestety logiki w większości przypadków brak





Zmieniony przez - ASNF w dniu 2024-01-21 21:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Luis Rodriguez 6.5 tygodnia przed AC 2024

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
z usa wypozyczonym autem do de troche mi zejdzie dojechac na autoban, problemem bedzie napewno przejechac przez morze

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29430
Trochę do Martineza podobna sylwetka

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
James Hollingshead 6 tygodni przed AC 2024




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Tylko jeszcze co do elektrycznych aut. Ja też kocham R6, V6,V8, ale przejedzcie się kiedyś teslą +500 hp. Moment łapie od samego dołu, po prostu wgniata w fotel z miejsca, jak byłem sceptyczny, tak po przejażdzce zmieniłem zdanie, nie wiem jak inne elektryki, ale +500 hp z dwóch akumulatorów ROBI ROBOTĘ. Elektryki to nie tylko małe bździki do przejażdzki po zakupy :)

A James Holingshead myślałem że lepiej się prezentuje szczerze mówiąc.


Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2024-01-22 18:59:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Dużo jeździ w Niemczech samochodów wypożyczonych w USA :)

Tesle szybkie są ale krótko i blisko stacji ładowania lub domu. :)
A tak się telepią ,nawet w Niemczech ,100-120 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
pewnie baterie wsysa w 20 minut

co do hollingsheada to nigdy nie parzepadalem za jego sylwetka, twardy jak skala a sylwetkowo taka zapchajdziura na zawodach i az dziwo bierze, ze on wygral i dostal qual ale w usa tak duzo slabo obsadzonych zawodow, ze nic dziwnego ze mu sie udalo, pewnie wniosl swoja forme... pamietam ze na mro wyglada jak flak - tragedia a pozniej odpuscil nastepny rok, ze wzgledow zdrowotnych i nie widze zeby on jakis progres na przestrzeni 2 lat zanotowal?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Mi tam jego sylwetka bardzo się podoba (na fotach z przed zawodów zawsze, jak np.te wyżej) chyba wlasnie m.in.dlatego , ze ma świetną dojrzalosc, mega gesty miesien , jak mało kto obecnie...
ale fakt, że nie jest to sylwetka która mógłby coś ugrać na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Marcelo De Angelis 5.5 tygodnia przed AC 2024

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSTATNIE wolne miejsca na KURSY INSTRUKTORSKIE! PAS

Następny temat

Wyniki MPJiW z Katowic 2014

WHEY premium