Dla tych, którzy wcześniej nie poznali freaka naszej branży...Craig Golias (35 l.) zwany "Goliath" jest jednym z największych kulturystów na świecie. Chociaż patrząc na jego zdjęcia po raz pierwszy, może się wydawać, że to sprawka Photoshopa, ale w rzeczywistości tak nie jest. Craig waży 160 kg przy wzroście 191 cm. Jego ogromnych rozmiarów sylwetka dała mu popularność w internetowej społeczności kulturystyki.

Craig rozpoczął swoją przygodę z kulturystyką w wieku 20 lat jako wysoki i szczupły chłopak. Chciał zwiększyć masę i stać się “wielkim" tak jak kulturyści, których widział w magazynach. Zaczął więc podnosić ciężary i jadł kilka posiłków dziennie. Ćwiczył codziennie, bardzo rzadko robiąc przerwy w treningach. Jego dyscyplina i poświęcenie opłaciły się, ponieważ Craig przez lata zyskał naprawdę potężną sylwetkę. Stał się sensacją w branży kulturystycznej i startował w kilku zawodach federacji NPC.

Trenuje sześć razy w tygodniu, nie robi cardio, a jego ulubiony dzień treningowy jest wtedy, gdy ćwiczy klatkę piersiową. Po każdym treningu rozciąga się, chociaż przez pięć minut. Jego dieta zawiera dużo białka, a jego główne źródło stanowi wołowina, indyk i koktajle proteinowe. Pije też sporo gainerów. Jednym z idoli Craiga a zarazem dobrym przyjacielem był Rich Piana. Podobno po jego śmierci, Goliath powiedział, że zwolni tempo, ale patrząc na jego obecne zdjęcia, chęć bycia coraz większym jest chyba silniejsza od niego.

Craig na Instagramie napisał:

"Od 70kg do 160kg! Wszystko jest możliwe, jeśli wierzysz w siebie! Postaw sobie cel, a reszta będzie historią."

Szkoda, że nie wspomniał o tym, że raczej “na czysto” przeciętny trenujący nie jest w stanie osiągnąć takiej sylwetki…

Komentarze (6)
Munga

Idealna karykatura męskiej sylwetki. Pięknie się dobrali z Panią ze zdjęcia. Ten sam poziom.

4
Bull

Pani ma śliczne oczy, absolutnie

1
pavlog89

Gdybm mial tak wygladać to juz dzisiaj ide na piwo zamiast na trening .

0
Possible

Oczywiscie ze duzo swoich zdjec przerabia

0
RPS1990

"Szkoda, że nie wspomniał o tym, że raczej “na czysto” przeciętny trenujący nie jest w stanie osiągnąć takiej sylwetki…"


Tylko po co komu taka zmutowana sylwetka ?

0
domosos

Na masie to starsznie wygląda, nie wiem co on w tym widzi .

0