SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Dobrze, że teraz się aż tak tą wagą nie przejmuję. Skoro lecą obwody to znaczy, że jest dobrze. Jednak tak czy siak, aktywności trzeba dorzucić trochę. Dzięki ;D

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A jak ja Wam to wałkowałam tyle czasu to nikt nie słuchał no :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dziś ogarnąłem się z żarciem już, bo i dwa dni temu podjadłem i wczoraj, ale waga tak czy siak dziś rano 91,5kg także jest dobrze :D kalorie podbite i z dostarczaniem białka muszę się ogarnąć, bo czasem wpadało go ponad 50g więcej niż planowałem xD także makro teraz będzie wyglądało tak:
3650kcal
~250g białka
~80g tłuszczu
~480g węglowodanów

Retencja się już pojawia, także z węglami muszę uważać, albo wrzucę jakieś aeroby po treningu 10-15minut :D redukcję na wakacje zacznę za 6tyg. do tego czasu może dojdę do 4000kcal, byłoby fajnie :D na redukcje jest już pewien pomysł, w tym jedna rzecz którą chcę przetestować na sobie a u nikogo innego nie widziałem jej w Polsce (co nie znaczy że nikt nie stosował). Nic więcej o tym nie piszę, dopiero jak zacznę redu to dam znać, albo nawet dopiero po zakończeniu redu :D zobaczymy :) redukcja będzie trwała gdzieś pewnie 10-12tyg. także na spokojnie ze wszystkim, teraz nie chcę przebić 93-94kg, żeby nie było dużo do zrzucania :)

Nie mogę doczekać się jutrzejszej michy, chociaż dziś też nie próżnowałem i smacznie jadłem :D tutaj kilka zdjęć, co by nudnoi nie było ;D

Plegar:


Omlet z cukinią na dobry początek dnia :D


Posiłeczek w sam raz do nowego odcinka wikingów :D fluffy z granolą :D


Taka tam przekąska + fajne sycące źródło węgla, a także błonnika :)


Tutaj "Pieróg" :D paluch Calzone od zewnątrz i w środku



Tu kolacja z reszty makro, które mi zostały:





A tutaj na jutro babka piaskowa :D + przepis + makro - akuirat na jutro na uczelnie na 2 posiłki będzie :D

5 całych jaj, 3 białka jaj (można więcej białek kosztem żółtek żeby mniej fatu było)
150g owsianych
200g twarogu
250g cukinii startej
15g kakao
30g WPC (można nie dawać albo dać więcej żeby białko podbić)
aromat waniliowy, słodzik

Wszystko blendujemy na jednolitą masę, do foremki i do piekarnika - 30minut w 180stopniach, a potem zostawiamy w piekarniku zamkniętym i wyłączonym na kolejne 30minut. Ja dodałem jeszcze 30g suszonych rodzynek i 30g suszonych moreli żeby podbić węgle i wyszło mi takie makro:
1530kcal
130B
155W
40T
ok. 20g błonnika

O dziwo smak lepszy niż wygląd :D wyszła przepyszna !



Pozdro :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Plegar niszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30804 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Pieróg wygrał

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Fluffu z granolą... wygląda mega youtube już całe obskoczyłem w poszukiwaniu przepisów na peanut butter fluff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Soguś za babkę musi być ! Idealna opcja będąc gdzieś poza domem.
Ten piróg też wygląda mi jakoś znajomo ;)
Ciekawe co żeś wymyślił z tą swoją redukcją ;)

Ta przekąska to popcorn?:) Nie ma lepszego niż karmelowy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
yogi799
Pieróg wygrał


I najlepiej smakował :D

prz1993
Po plecach, nodze, nie widać wgl podlania
Też skręciłem wczoraj omleta z cukinii, mega opcja!


Co innego po brzuchu i mordzie
No omlet z cukinii będzie wlatywał częściej u mnie na pewno ;D

elexyzf
Plegar niszczy


Dzięki :)

Doris.K
Soguś za babkę musi być ! Idealna opcja będąc gdzieś poza domem.
Ten piróg też wygląda mi jakoś znajomo ;)
Ciekawe co żeś wymyślił z tą swoją redukcją ;)

Ta przekąska to popcorn?:) Nie ma lepszego niż karmelowy!


Popcorn :D mój ulubione to maślany, no ale bez przesady z tymi rarytasami :D zwykły solony bez tłuszczu też dobrze wchodzi ^^ No babka smakowała wyśmienicie :D do kawusi idealna ^^ co Ci przypomina piróg :D?

Lemoniadowy
Fluffu z granolą... wygląda mega youtube już całe obskoczyłem w poszukiwaniu przepisów na peanut butter fluff


Jutro zrobię peanut butter w takim razie XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzięki czekaj jak wyjdę z redukcji, na złość Ci będę wrzucałem fotki jedzenia do DT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium