SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
muza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oby wiecej takich filmikow!
Cwiczenie z minuty 1.35 czas w koncu spróbować zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
KrzyKo
piekny jestes <3 haha :D


Wiem

BlackBolt
muza ?


5zł... xD
Blockheads - Rise

Doris.K
Oby wiecej takich filmikow!
Cwiczenie z minuty 1.35 czas w koncu spróbować zrobic.


Wiesz, mi to nie wadzi, mógłbym każdy trening tak nagrywać, tylko musi być ktoś do tego :) a ze znajomym właśnie robiliśmy wspólny trening i nagrywaliśmy :) ćwiczenie polecam, bo jest super :) zwłaszcza właśnie z nogami na ławce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Na kolejnym treningu pleców na pewno się o tym przekonam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
fajnie dobry mix podciagan na poczatek

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szmexy
Haha :D mam zrobić kolejny przed snem po całym dniu jedzenia i picia xD?

Jeśli mogę prosić to tak

Dobry trening i film!
A foto potreningowej szamy z serem mmmmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :P Mam malutkie pytanie z cyklu zapytaj Guru :D
Zauważyłem ze zwykle robisz trening na czczo i tutaj pojawia się moje pytanie czy to ma jakies duze znaczenie? :) skoro i tak nasz dzienny bilans jest ujemny? (będąc oczywiscie na redukcji) Pytam bo ja niestety nie mam mozliwosci treningu na czczo, zwykle robie go po 2 badz pierwszym z zaplanowanych 4 posiłków :) czy to ma jakies znaczenie ? oczywiscie stotsujac tez zasade iifym :) Z góry dziekuje i Pozdrawiam :D Twój fan :D

Zmieniony przez - stempel124 w dniu 2014-12-06 06:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
RoLi5400
fajnie dobry mix podciagan na poczatek


Pomysł znajomego :D myślałem, że będzie z tego kicha, ale daje po dupie konkretnie :D

Amber872.
Szmexy
Haha :D mam zrobić kolejny przed snem po całym dniu jedzenia i picia xD?

Jeśli mogę prosić to tak

Dobry trening i film!
A foto potreningowej szamy z serem mmmmmm


Oj Amber Amber...
Tosty zawsze na propsie :D

stempel124
Witam :P Mam malutkie pytanie z cyklu zapytaj Guru :D
Zauważyłem ze zwykle robisz trening na czczo i tutaj pojawia się moje pytanie czy to ma jakies duze znaczenie? :) skoro i tak nasz dzienny bilans jest ujemny? (będąc oczywiscie na redukcji) Pytam bo ja niestety nie mam mozliwosci treningu na czczo, zwykle robie go po 2 badz pierwszym z zaplanowanych 4 posiłków :) czy to ma jakies znaczenie ? oczywiscie stotsujac tez zasade iifym :) Z góry dziekuje i Pozdrawiam :D Twój fan :D



Hahaha, to trzeba było pytać Adama chociażby :P
To trochę źle zauważyłeś :) rzadko kiedy teraz robię treningi na czczo, bo rzadko kiedy robię treningi rano :) Stosując zasadę IIFYM czy cokolwiek innego to nie ma większego znaczenia. Nie wierzę w coś w stylu, że na treningu na czczo spalimy w dłuższej perspektywie czasu więcej tłuszczu, albo że aeroby na czczo są lepsze niż aeroby po posiłku. Każdy powinien to dostosowac pod siebie. Mi po prostu trening na czczo w niczym nie wadzi, trenuję tak jakbym trenował po posiłku, a jeżeli mam wybór:
a) spać 60-90minut mniej i zjeść posiłek przed treningiem
b) spać 60-90minut więcej
To zawsze wybieram opcję nr. 2 xD ja jestem w dodatku głodomorem, także to mi daje jeszcze ten "+", że mam więcej żarcia po treningu i np. mogę wsadzić 2 posiłki w jednym od razu po treningu.
Teoretycznie jeżeli chcesz zbudować masę mięśniową, to lepiej ten posiłek przed treningiem zjeść, jeżeli chcesz zredukować - bez znaczenia.
Tak jak napisałem wyżej - ludzie są różni. Burdzy np. twierdzi, że to jest bzdura i że zaprasza każdego kto uważa, że potrafi ostro trenować na czczo na trening z nim. No tylko ciekawy jestem, jakby się spotkał z Klokovem, który ćwiczy na czczo właśnie, a potem zjada 3-4 posiłki w dość krótkim przedziale czasowym :D
Pozdrawiam Fana, Szmexy xD

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-12-06 08:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szmexy
RoLi5400
fajnie dobry mix podciagan na poczatek


Pomysł znajomego :D myślałem, że będzie z tego kicha, ale daje po dupie konkretnie :D

Amber872.
Szmexy
Haha :D mam zrobić kolejny przed snem po całym dniu jedzenia i picia xD?

Jeśli mogę prosić to tak

Dobry trening i film!
A foto potreningowej szamy z serem mmmmmm


Oj Amber Amber...
Tosty zawsze na propsie :D

stempel124
Witam :P Mam malutkie pytanie z cyklu zapytaj Guru :D
Zauważyłem ze zwykle robisz trening na czczo i tutaj pojawia się moje pytanie czy to ma jakies duze znaczenie? :) skoro i tak nasz dzienny bilans jest ujemny? (będąc oczywiscie na redukcji) Pytam bo ja niestety nie mam mozliwosci treningu na czczo, zwykle robie go po 2 badz pierwszym z zaplanowanych 4 posiłków :) czy to ma jakies znaczenie ? oczywiscie stotsujac tez zasade iifym :) Z góry dziekuje i Pozdrawiam :D Twój fan :D



Hahaha, to trzeba było pytać Adama chociażby :P
To trochę źle zauważyłeś :) rzadko kiedy teraz robię treningi na czczo, bo rzadko kiedy robię treningi rano :) Stosując zasadę IIFYM czy cokolwiek innego to nie ma większego znaczenia. Nie wierzę w coś w stylu, że na treningu na czczo spalimy w dłuższej perspektywie czasu więcej tłuszczu, albo że aeroby na czczo są lepsze niż aeroby po posiłku. Każdy powinien to dostosowac pod siebie. Mi po prostu trening na czczo w niczym nie wadzi, trenuję tak jakbym trenował po posiłku, a jeżeli mam wybór:
a) spać 60-90minut mniej i zjeść posiłek przed treningiem
b) spać 60-90minut więcej
To zawsze wybieram opcję nr. 2 xD ja jestem w dodatku głodomorem, także to mi daje jeszcze ten "+", że mam więcej żarcia po treningu i np. mogę wsadzić 2 posiłki w jednym od razu po treningu.
Teoretycznie jeżeli chcesz zbudować masę mięśniową, to lepiej ten posiłek przed treningiem zjeść, jeżeli chcesz zredukować - bez znaczenia.
Tak jak napisałem wyżej - ludzie są różni. Burdzy np. twierdzi, że to jest bzdura i że zaprasza każdego kto uważa, że potrafi ostro trenować na czczo na trening z nim. No tylko ciekawy jestem, jakby się spotkał z Klokovem, który ćwiczy na czczo właśnie, a potem zjada 3-4 posiłki w dość krótkim przedziale czasowym :D
Pozdrawiam Fana, Szmexy xD

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-12-06 08:37:19


No i własnie o to mi dokładnie chodziło dzieki wielkie za tak obszerna i dokładna odpowiedź :) I jednocześnie chce podziękować za uwolnienie mnie od zapentlonej "kulturystycznej" miski :D,która doprowadzała mnie do dziwnych sytułacji typu : cholera musze zjesc posiłek itd. kazdy wie o co chodzi :) Na razie jestem żółtodziobem w tej metodzie :) ale dzieki temu mam wolna glowe = zadnej spiny o zarcie,lepszy trening a przedewszystkim wiecej przyjemnosci z treningu ,a dla zwyklego Kowalskiego ktory chce dobrze wygladac ,trenowac, a jednoczesnie czerpac z zycia cos wiecej to włąśnie idealne rozwiazanie :) polecam spróbować iffym , Pozdrawiam ! :) I jeszcze raz DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77203
Ja moze cos powiem bo jakies 3 miechy cwiczylem bez sniadania rano o 6ej a o 8 zaczynalem prace i jadlem dopiero kolo 9ej...Sam trening byl oki plusem bylo ze czlowiek lekki i mniej ospaly niz po sniadaniu..Minus u mnie byl taki ze po miesiacu stosowania takiego trningu pot gdzie normalnie jest u mnie bezwonny zaczol zalatywac amoniakiem wiele czytalem na ten temat powody mogly byc rozne od niedoboru do nadmiaru bialka...problemy z odwodnieniem,albo trawieniem zbyt dlugim intensywnym treningiem .W tym momencie po sniadaniu sie uspokoilo .

/home/rafi/Pulpit/tumblr_netf1oMxIo1rmjd3no1_500.gif

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium