SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
szmexy czy wysoka podaz soli ok 8-10 g dziennie moze powodowac zwiekszenie sie tkanki tluszczowej mimo np redukcji, czy bilansu na 0 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Streetz Killer
szmexy czy wysoka podaz soli ok 8-10 g dziennie moze powodowac zwiekszenie sie tkanki tluszczowej mimo np redukcji, czy bilansu na 0 ?


Moja odpowiedź brzmi: nie. Po prostu za często otwierasz usta, a za rzadko ruszasz nogami :)
Po co tyle soli dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Szmexy
Streetz Killer
szmexy czy wysoka podaz soli ok 8-10 g dziennie moze powodowac zwiekszenie sie tkanki tluszczowej mimo np redukcji, czy bilansu na 0 ?


Moja odpowiedź brzmi: nie. Po prostu za często otwierasz usta, a za rzadko ruszasz nogami :)
Po co tyle soli dziennie?





hahahha Szmexy jaki tekst j**łam


czemu byłeś zdenerwowany ?:>

Doris - noo ten wypiek ludzik najlepszy ^^ powiedz Szmexy co to i jak to ?

eee nie spale kuchni , chyba oby ! hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Ojj nie ważne czemu :)
Taki ze mnie zabawny chop :D
No wypiek nomanie z foremki, nie ma formy w lustrze, to jest w kuchni do ciasta xD
Powodzonka ^^


Wrzucam przemianę mojej szafki, współpracujemy długo, a to efekty 22 tygodniowej redukcji (były w między czasie refeedy, że szafka trochę zwiększała masę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Podobne zbiory co moje przed MPJ.
Tylko u ciebie bardziej z głową, mi całkiem odbiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
SebastianMielecki
Podobne zbiory co moje przed MPJ.
Tylko u ciebie bardziej z głową, mi całkiem odbiło


Hah :D Tylko Ty zasłużyłeś, a ja nie :D to sobie rozłożyłem w czasie teraz pytanie: czym wypełnić szafeczke :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Moja szuflada bardzo podobna - tylko skromniejsza :) Wypełnij ryżami, makaronami i kaszami :P JOKE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
u mnie tyle sloikow masla orzechowego by sie dlugo nie utrzymalo, pewnie srednia by byla jeden sloik na dzien ;d;d nie wiem co to w sobie ma, ale maslo orzechowe jest uzalezniajace pf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Generalnie w chwili obecnej taka fota mnie nie rusza ale jakbym ja zobaczyla przed okresem to szybko by z niej wszystko znikalo ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
w sensie zjadles to wszystko czy tyle zostalo?? ja nie moge miec slodyczy w domu bo bym zjadla wsio;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium