SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Witam kolegę nie wiedziałem że masz tu DT, posiłki masz jak zwykle wypas. Siłowo jest dobrze MC 9 razy 170kg jest dobrze , przy okazji jaki masz rekord MC?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
wnc1964
Witam kolegę nie wiedziałem że masz tu DT, posiłki masz jak zwykle wypas. Siłowo jest dobrze MC 9 razy 170kg jest dobrze , przy okazji jaki masz rekord MC?


Siemano :)
Rekord to 220kg, ale to było z większą wagą ciała. Miesiąc temu jakoś 210kg poszło :) no 9x170 ale touch and go, a to jednak co innego niż z martwego punktu wszystko, dlatego też o tym wspomniałem :D teraz też się jakoś nad tym nie spuszczam, byle by siła nie spadła jakoś na tej redukcji to będzie git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To dobry wynik 220kg będę odwiedzał cię w DT.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
wnc1964
To dobry wynik 220kg będę odwiedzał cię w DT.


Taki sobie :D mój cel na koniec makrocyklu masowego to 240kg przy max 95kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja ci powiem pomagam chłopakomi głównie farmakologicznie jest cukrzykiem na samym testosteronie dawka niżowa oczywiście insulinę bije bo musi, zrobił progre sylewtkowy is iłowy niesamowity jego rekord w mc był śmieszny 70kg , aktualnie 215 na filmiku mi pokazywał że zapasem 140na ławie a 70kg nie potrafił wycisnąć, ćwiczy rekreacyjnie ale wciągu 2 lat znakomity progres. Dietę zmieniamy co jakiś czas , trening też to ja przy nim wymiękam ale wiadomo kwestia wieku.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
wnc1964
Ja ci powiem pomagam chłopakomi głównie farmakologicznie jest cukrzykiem na samym testosteronie dawka niżowa oczywiście insulinę bije bo musi, zrobił progre sylewtkowy is iłowy niesamowity jego rekord w mc był śmieszny 70kg , aktualnie 215 na filmiku mi pokazywał że zapasem 140na ławie a 70kg nie potrafił wycisnąć, ćwiczy rekreacyjnie ale wciągu 2 lat znakomity progres. Dietę zmieniamy co jakiś czas , trening też to ja przy nim wymiękam ale wiadomo kwestia wieku.


No to progress rzeczywiście bardzo ładny :) sylwetkowo też pewnie nie wygląda jak pionek o ile dieta ogarnięta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tak zmienił teraz dietę nisko węglowodanową i krata się zarysowuje bf około 10/11% obecnie jest na redukcji, wyglądo to wszystko zachęcająco.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
wnc1964
Tak zmienił teraz dietę nisko węglowodanową i krata się zarysowuje bf około 10/11% obecnie jest na redukcji, wyglądo to wszystko zachęcająco.


Generlanie dla mnie zawsze ważniejsze będzie kto jaki ma BF a nie ile ma masy mięśniowej (chyba, że jest pionkiem i po prostu jest chudzielcem xD)

Dziś dzień jakiś taki z d**y + telefon mi się zepsuł (na szczęscie ten stary). Nie wiem czy to pogoda czy co, ale jakoś tak dziwnie było. No ale micha przytrzymana, dobre jedzenie wpadło, aż szkoda telefonu bo zdjęcia by były :D zrobiłem dziś zaj**istą rzecz, na masie na pewno się sprawdzi do podbijania kcal w miarę czysto, a dokładnie to proteinowe francuskie tosty :D tak wyglądały:



Do tego wpadły szaszłyki, owsianka z cukinią na zimno, omlet z masą krówkową, wafle ryżowe z twarogiem i dżemem i galaretka :D

TRENING
1. Przysiad ze sztangą 4x5 -> 130kg - LAJT ŁEJT BEJBE :D
2. Wyciskanie na suwnicy 4x12 -> 290kg
3. Prostowanie nóg siedząc 4x12-15 -> 35kg
4. Dzieńdobry 4x12 -> 40kg
5. Uginanie nóg leżąc 4x10-12 -> 35kg
6. Glute Bridge z nogami na drabince 3x12-15 - prostownik mi na tym ćwiczeniu tak dostawał, że łzy w oczach po prostu xD
7. Wspięcia siedząc 4x20 -> 30kg
8. Wypychanie palcami na suwnicy 4x25 -> 60kg

A jutro OFF od siłowni, cały dzień nauka, bo w piątek ostatni egzamin :) potem jeszcze dwa zaliczenia mi zostaną ale to takie lajtowe i 1 lipca oficjalnie zaczynam Wakacje Carpe Diem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 578
co studiujesz/ uczysz sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
VeeS
co studiujesz/ uczysz sie?


Prawo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium