SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
stempel124
Zawaliscie wszedl Tobie ten reverse

Ja wlasnie teraz tez palnuje zrobic reverse i mam pare pytan do Ciebie jezeli mozna
Otoz obecnie mam 2800 kcal 4 silowe + 2 treningi bjj to jest wysilek staly u mnie tu nic nie moge / nie chce zmieniac dodalem do tego cardio 4 *20 min po treningu i tak wyglada to obecnie i tutaj pytanie
1.wychodzac z redu mam stopniowo podbijac kcal np. 100 kcal tygodniowo ? I teraz lepiej jest dodac te kcal i jednoczesnie ucinac te cardio? Czy lepiej zostawic kcal a ucinac cardio ? Jak bys Ty zrobil w moim przypadku ? Pozdrawiam ! I zycze bajecznej formy



No to tak
Cardio - zamieniasz na kompleksy sztangowe/interwały/wody/tabatę - 3x w tyg
Kalorie - dodajesz z wejścia 100kcal (no i ucinasz to jedno cardio)
Potem jak będzie wszystko stać w miejscu dodajesz 150kcal, dalej 3x w tyg interwały itp.
Potem interwały do 2x w tyg + 100kcal
Potem interwały do 1x w tyg + 100kcal
I dalej dodajesz tylko kalorii, zostaw sobie 1 interwał w tyg, razem z 2x BJJ i 4x siłowym metabolizm będzie hulał w najlepsze :) obserwuj co się dzieje po prostu i tyle :) ja gdyby nie święta/sylwester i że jednak trochę podjadałem, to pewnie teraz miałym jeszcze ze 150-200kcal więcej :D
Dzięki wielkie i wzajemnie :) !
macieeek
Szczerze to nie widać żadnej różnicy na tym porównaniu poza kontrastem zdjęcia

SebastianMielecki
Ciężko ocenić jakaś zmianę po tych zdjęciach.Inaczej pozujesz, inna jakoś zdjęć i odległość inna.


Szczerze - wiedziałem, że tak będzie i byłem na to gotowy :P jakieś tam detale się poprawiły, a tak to po prostu pełniejszy jestem trochę :) więcej fot będzie jutro :) wiecie, ciężko stanąć dosłownie w tym samym miejscu, przypozować tak samo i z tej samej odległości zrobićzdjęcie xD mi chodzi bardziej o to, że forma jest taka sama, a kalorii dużo więcej = jak będzie kalorii tyle co wtedy, to forma będzie dużo lepsza :)



Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-01-17 22:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
PODSUMOWANIE REVERSE DIET

Zajęło to 8 tygodni, trochę krótko, no ale jednak czas nagli :) mimo tego udało mi się sporo zmienić w żarciu i podkręcić metabolizm co dla mnie było w tym okresie najważniejsze. Wiadomo, miałem nadzieję, że uda się też poprawić jakieś pierdoły, no ale nie oszukujmy się, dodając tak mało kalorii z tygodnia na tydzień, kręcąc się wokół „0” i będąc naturalem to wiele się nie zdziała. Coś tam udało się poprawić chyba mimo wszystko – wyjdzie w praniu.
Przez ten czas starałem się trzymać michę dokładniej niż na redukcji, bo wiedziałem że to będzie ważniejszy okres i łatwiej coś spieprzyć (po poprzednich redukcjach), mimo okresu świątecznego i sylwestra to micha była trzymana praktycznie dzień w dzień (czasem wpadło nadprogramowe 200-500kcal) no i dało to swój rezultat. Zaryzykowałem też i dodawałem trochę więcej kalorii niż zamierzałem i też się to sprawdziło, bo dodawałem po 150kcal przy każdym zastoju (co tydzień prócz początku gdzie jeszcze ucinałem cardio i prócz okresu świąt/sylwestra).

Trochę cyferek → po redukcji VS po reversie
Waga: 91,5kg → 92,7kg
Pas: 80,5cm → 81,5cm
Talia: 81cm → 83cm
Ramię: 40,5cm → 41cm
Przedramię: 35cm → 35,5cm
Klata: 109cm → 111cm
Biodra: 95cm → 98,5cm (dupsko urosło xD)
Udo: 62cm → 63cm
Łydka: 42cm → 42cm
Fałdy (pas/udo/klata): 34mm → 40mm
Kalorie: 2750kcal → 3550kcal
Cardio: 5x w tygodniu → 2x w tygodniu

Generalnie ciężko ocenić, czy forma jest lepsza czy gorsza, bo mimo wszystko wody jest więcej, okaże się pewnie po 1tygodniu redukcji, ewentualnie po 2tyg.

Dziś ostatni dzień na 3550kcal, a od jutra ruszam z redukcją. Jedyne co zmieniam to wrzucam suplementację + ucinam 150kalorii. Dalej 5x siłowy (ale dokładam klamotów) + 2x cardio takie jak robię (obwodówki/kompleksy/wody) + w każdą niedziele rollowanie + ćwiczenia na brzuch

Także od jutra będzie to wyglądało tak:
3400kcal
230-250g białka
60-70g tłuszczu
440-485g węglowodanów

Także głodówki nie będzie :)

Co do suplementacji:
Witaminy i minerały – rano do śniadania (VIT a MIN 30caps & 30 tabs)
Witamina C – rano na czczo + po treningu albo w ciągu dnia (FlavoVit C 100tabs)
Omega – 3 – 2 tabs do śniadania, 2 tabs do kolacji (OMEGA3 120caps)
Magnez (70mg cytrynianu), Potas (150mg cytrynianu), b6 (2,5mg) – 1 tabs na czczo + 1tabs po treningu
Jakieś cuda na trawienie (olejek miętowy, ekstrakt kopru włoskiego, ekstrakt rumianku, ekstrakt szałwi lekarskiej i ekstrakt czosnku) – 1 tabs do śniadania
Elektrolity – 1 tabs przed treningiem, 1 tabs w trakcie treningu
ALA (2x250mg) – 1 tabs do śniadania, 1 tabs po treningu albo w ciągu dnia
ZMA – 2 tabs po treningu, 2 tabs przed snem (Zinmag 6 90caps)
Chrom (2x200mcg) – 1 tabs na czczo, 1 tabs po treningu albo w ciągu dnia

A tutaj foty z piątku (po prawej):
trochę poprawiłem pozowanie chyba :)











Inny filtr - nie byłem na solarium (jeszcze) xD

Tutaj jedno ekstra w tanku z deadlit company
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
do ala, chromu, o3, magezu, jeszcze fenugreek do rzuć i będzie komplet na wrażliwość insulinową. 5 złocików na alegro za 100g. Troche śmierdzi ale da się przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Tested_UNS-TEAM
do ala, chromu, o3, magezu, jeszcze fenugreek do rzuć i będzie komplet na wrażliwość insulinową. 5 złocików na alegro za 100g. Troche śmierdzi ale da się przeżyć


I przepraszam jak mam to jeść? Łycha i do mordy? Podobno też powiększa biust, może mi klata urośnie :D? Mam zamiar kupić, tylko właśnie nie wiem jak to suplementować xD 100g/5zł ale 1kg/15zł xD

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-01-18 11:07:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ekstra Ci to wyszło Piter!
Po redukcji to często gęsto osoby 'puchną' także tutaj dla Ciebie ogromny sog ode mnie.

Od jutro i ja wprowadzam delikatne zmiany redukcyjne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Ekstra Ci to wyszło Piter!
Po redukcji to często gęsto osoby 'puchną' także tutaj dla Ciebie ogromny sog ode mnie.

Od jutro i ja wprowadzam delikatne zmiany redukcyjne ;)


Dziękuję :) !!
Powodzenia :) !

Dziś miał być dzień nietreningowy... a poszedł rekord w przysiadzie, poprawiony o 15kg xD





A tak to mega nuda w pracy, pierwszy raz byłem na zamknięcie i to w niedziele, gdzie nikogo prawie nie było... ;/ żarcia przynajmniej dziś miałem dużo bo do 15.00 na samej owsiance przeżyłem :D to jabłko na zdjęciu ważyło 491gram xD


Tutaj bezpieczenie spakowana przedtreningówka :D


A tu po zjedzeniu 150g makaronu + 150g kury + 250g pomidora (mniej wiecej) + jabłko + 2,5 jajka + popite 0,5l coli xD hormon wzrostu robi robotę


A jutro znowu trening :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ciąża spożywcza %)

GRATULUJE REKORDU! TO PEWNIE PRZEZ TE BUTY!

Co to za ciacho w 3 pojemniku?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Szmexy jest w ciąży! Gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba bliźniaki będą !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Umiem lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium