SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Zaj**ista robota ! Jest podkład do budowania bestii ;d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Mega wzór , gratuluję, ukłony z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze wyszedłeś z tego gówna - jestem pod ogromnym wrażeniem

Teraz odpocznij - trzymam kciuki za wytrwanie w dalszych postanowieniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
czasem trzeba się sparzyć żeby wiedzieć co jest dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Kawał dobrej roboty Panie Piotrze Francja elegancja, lecisz dalej z tematem i wszystkie beache na świecie Twoje

Czekamy teraz na znaffców, wiesz gdzie i na wiesz czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
No stary zaj*****a robota. Mówiłeś, że tyle wegli juz nie bedzoesz miał co ja, a jednak xD Cisnij dalej, powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Jacob94
Zaj**ista robota ! Jest podkład do budowania bestii ;d.


hehe :) póki co to chcę utrzymać formę i co nieco poprawić :)
Dzieki :)

Misiek_masownik
Mega wzór , gratuluję, ukłony z mojej strony


Dziekuję :) czekam na Twoją formę Misiek : ) !

Amber872.
Bardzo dobrze wyszedłeś z tego gówna - jestem pod ogromnym wrażeniem

Teraz odpocznij - trzymam kciuki za wytrwanie w dalszych postanowieniach


Dziękuje :) oby wszystko poszło po moje myśli :D

Rokko
czasem trzeba się sparzyć żeby wiedzieć co jest dobre.


Dokładnie tak :) mistrzami się nie rodzimy :)

DamiosL
Kawał dobrej roboty Panie Piotrze Francja elegancja, lecisz dalej z tematem i wszystkie beache na świecie Twoje

Czekamy teraz na znaffców, wiesz gdzie i na wiesz czym


Hahaha :D dzięki Stary :) wywalone w zanffców, robimy swoje i nie rozglądamy się za siebie :)

Lominox
No stary zaj*****a robota. Mówiłeś, że tyle wegli juz nie bedzoesz miał co ja, a jednak xD Cisnij dalej, powodzenia ;)


Chodziło mi o gramy na kilogram masy ciała drogi kolego :P dzięki :D !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Wow super przemiana, gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Fajna przemiana i fajnie, prosto opisane wszystko nt.szamki, treningu. Supli z tego co kojarzę zawsze stosowales minimum. Równy chłop się wydajesz i masz fajne podejscie do tego co robisz..Tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dzięki Julczik :) !

Dokładnie opalinho, supli minimum, dopiero teraz mam zamiar kupić sobie jakiś zestaw, żeby trochę poprawić regeneracje i na zimę prozdrowotnie coś :) dzięki za miłe słowa :) !

Byłem na PP, trochę krótko, ale też zj**ali, że przerwa 3godzinna ponad była ;/ no ale poznałem Kamila Rokko, swój chłop :D porobiliśmy trochę fot, Tomek Słodkiewicz mnie miło zaskoczył, że mnie pamiętał z Gdańska jeszcze :D no i nie wróciłem z pustymi rękami hehe ^^ a to ile białek i masła orzechowego wypróbowałem, to masakra xD

Z Kamilem :D szczęśliwi bo darmowe białko i masło orzechowe :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium