SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
morał prosty - jadaj zwykłe :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kulturysta94
morał prosty - jadaj zwykłe :D


Tak też zrobię ;)
Bo zanim spróbuję zrobić je osobiście to się pewnie jeszcze trochę zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dziś się wyspałem pierwszy raz od ponad tygodnia - polecam, piękna sprawa dzień na uczelni i wieczorem trening... nogi, brzuch, cardio :D

TRENING:
1. Przysiady ze sztangą szeroko 3s -> 12x90kg / 12x90kg / 12x90kg + dropset do 45kg
2. Wyciskanie na prasie 3s -> 12x310kg / 12x310kg / 10x310kg + dropset do 230kg + dropset do 130kg - po tym już nie miałem ochoty na nic xD
3. Prostowanie nóg siedząc 3s -> 15x25kg / 15x25kg / 14x25kg + rest pause + rest pause + dropset
4. Martwy ciąg sumo na prostych nogach 3s -> 12x70kg / 12x70kg / 12x70kg
5. Uginanie nóg leżąc 3s -> 15x25kg / 15x25kg / 15x25kg + rest pause + rest pause + rest pause
6. Wspięcie na palce na smithie 6s -> 20x70kg / 20x70kg / 20x70kg / 20x70kg / 20x70kg / 20x70kg + dropset do 40kg + dropset bez ciężaru + wspięcia jednonóż
7. Allahy 3s -> 15x80kg / 15x80kg / 12x80kg + dropset do 50kg
8a. Unoszenie nóg w zwisie 3x17powt.
8b. Spięcia brzucha leżąc 3x17powt.
9. Przyciąganie nóg do klatki 3x19powt.

Cardio = tabata przysiady na zmianę z mountain climbers

Potem 15minut rozciągania i najlepsza część dnia - szama xD

Takie tam 2 posiłki w 2 godziny xD Damios approved #eatbiggetbig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
mmmmmmmmm ale to zaj*****scie wygląda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
I dla cioci Doris również ;)
Ps. Też się dziś w końcu wyspałam. Piękna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Właśnie skończyłem czytac oba Twoje dzienniki (z aniamal i ten tutaj). Zajeło mi to większość czasu z moich ostatnich 3 dni pracy, ale nie żałuję :P
Ogólnie dzięki temu motywacji mam 110% i przez ostatnie 5 dni machnąłem sobie 4 treningi, biorąc do siebie radę jaką sprzedał Ci bodaj Kachas czyli jeżeli jest szama i wypoczynek, nie ma miejsca na przetrenowanie. Oczywiście na razie są to małe ciężary bo można by rzec, że zaczynam od nowa. Jestem taki, że jak juz się w to bawiłem to starałem się trzymać michę na 100%, teraz widzę, że nie było to konieczne, a pewnie gdybym to wiedział wcześniej, moje poprzednie próby nie skończyłyby się porażką. Więc złożenia mam takie, że z racji krótkiego stażu i zerowej formy michę będę starał się trzymać dalej, tyle, że z luźną juz psychiką :D
Lece właśnie treningiem Kachasa i dołoże sobie kompleksy sztangowe o których wcześniej wspominałeś, bo widzę, że zajmujem mniej czasu niż bieżnia. Wyciągając wnioski z obserwacji Twojego dziennika zacznę od 1xew plus 1lub2xbieżniaxew i ewentualnie coś będziemy dodawać.
Wiem, że miałem masę pytań do Ciebie, ale podczas tego wszytskie uleciały mi z głowy. Będę jednak pytał jak mi się przypomni, bo widzę, że lubisz dzielić się wiedzą.

Leć z tematem dalej, bo niezły motywator z tego się zrobił!

Zmieniony przez - Stasiakov w dniu 2014-11-19 13:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Rokko
przywież na PP dla wujka Rokka%

Doris.K
I dla cioci Doris również ;)
Ps. Też się dziś w końcu wyspałam. Piękna sprawa.


Czyli wiadro mam naszykować - spoko

Stasiakov
Właśnie skończyłem czytac oba Twoje dzienniki (z aniamal i ten tutaj). Zajeło mi to większość czasu z moich ostatnich 3 dni pracy, ale nie żałuję :P
Ogólnie dzięki temu motywacji mam 110% i przez ostatnie 5 dni machnąłem sobie 4 treningi, biorąc do siebie radę jaką sprzedał Ci bodaj Kachas czyli jeżeli jest szama i wypoczynek, nie ma miejsca na przetrenowanie. Oczywiście na razie są to małe ciężary bo można by rzec, że zaczynam od nowa. Jestem taki, że jak juz się w to bawiłem to starałem się trzymać michę na 100%, teraz widzę, że nie było to konieczne, a pewnie gdybym to wiedział wcześniej, moje poprzednie próby nie skończyłyby się porażką. Więc złożenia mam takie, że z racji krótkiego stażu i zerowej formy michę będę starał się trzymać dalej, tyle, że z luźną juz psychiką :D
Lece właśnie treningiem Kachasa i dołoże sobie kompleksy sztangowe o których wcześniej wspominałeś, bo widzę, że zajmujem mniej czasu niż bieżnia. Wyciągając wnioski z obserwacji Twojego dziennika zacznę od 1xew plus 1lub2xbieżniaxew i ewentualnie coś będziemy dodawać.
Wiem, że miałem masę pytań do Ciebie, ale podczas tego wszytskie uleciały mi z głowy. Będę jednak pytał jak mi się przypomni, bo widzę, że lubisz dzielić się wiedzą.

Leć z tematem dalej, bo niezły motywator z tego się zrobił!



Stary, dzięki wielkie ! Od razu uśmiech na mordzie się pojawia jak się czyta takie rzeczy i czuję się spełniony :) szacun, że chciało Ci się to wszystko czytać xD co do treningów - nie szarżuj, wszystko na spokojnie. Nie trzeba dokładać ciężaru co tyg. lub każdego treningu robić na maxa, czasem lepiej zrobić kilka luźniejszych treningów i aktywnie odpocząć. Co do tego co mi Kachas pisał - wziąłem sobie to głęboko do serca, były to bardzo mądre a zarazem proste słowa z mocnym przesłaniem ;) Poza tym do objętości/intensywności treningowej dochodzi się tygodniami, nie z dnia na dzień. Dlatego śmieszy mnie jak ktoś pisze "robisz tyle serii? Przetrenujesz sie !" - bo nie znając wcześniejszych planó nie jesteśmy w stanie nic określić. Zawsze mówię to samo - jeżeli ktoś dodawałby 1serie co miesiąc na plecy np. przez cały rok, to nagle z 16serii zrobiłoby się 28serii, na pierwszy rzut oka niby przeładowany plan, ale jednak to nie jest takie proste. Poza tym seria serii nierówna.
Zacznij sobie od
kompleks sztangowy 1x/ew - 4obwody
bieżnia - intensywnie 1x/ew - 20minut (bieganie, albo szybki marsz pod górkę, możesz też robić jak ja, że zaczynasz od spokojnego marszu i co 2-3minuty zwiększasz prędkość o ileś i kończysz z wysokim tętnem i po 20minutach dajesz sobie 2km/h i spacerujesz te 3-5minut w celach ochłodzenia)
Generalnie dużo osób pisze, że "więcej nie znaczy lepiej" ja się z tym nie zgadzam po części ;)
Co do pytań - jasne, jak Ci się coś przypomni to wal śmiało, na pewno odpowiem prędzej czy później :) !
Powodzenia ! "Baw się" tym :) !


Dziś w robocie od 6.30 xD a dokładniej to od 6.35 bo się spóźniłem, wstałem o 6.20 i w 10 minut się ogarnąłem, ubrałem, zrobiłęm i wypiłem kawę i zrobiłem owsiankę :D na szczęście Tata mnie zawiózł na miejsce i już tam zjadłem owsiankę :D (jak się potem okazało dziś kupili czajnik, także mogłem nie robić owsianki w mikrofali... xD). Dziś megaaaa nudddaaaa w pracy -.- ale jakoś wytrzymałem i od razu po pracy zrobiłem trening :D barki i triceps - trening siłowy + cardio zajęło mi łącznie 60minut, także dość intesywnie było, ale że byłem sam na sali, to można było nakur***ć węgorza

TRENING
1. Wyciskanie hantli siedząc 4s -> 12x27,5kg / 12x27,5kg / 11x27,5kg / 8x27,5kg + dropset na 20kg + dropset na 12,5kg
2. Unoszenie hantli bokiem 3s -> 15x15kg / 15x15kg/ 13x15kg + dropset na 10kg + dropset na 5kg
3. Unoszenie hantli bokiem siedząc 3s -> 15x7,5kg / 15x,7,5kg / 15x7,5kg + dropset mechaniczny w postaci unoszenia stojąc
4. Podciąganie sztangi do brody 4s -> 12x40kg / 12x40kg / 11x40kg / 10x40kg + dropset na 30kg + dropset na 20kg
5. Szrugsy hantlami 3s -> 20x25kg / 20x25kg / 20x25kg + dropset na 15kg
6. Wyciskanie sztangi wąsko 3s -> 8x70kg / 8x70kg / 8x70kg + dropset na 50kg
7. Francuz hantlami na skosie dodatnim 3s -> 10x12,5kg / 10x12,5kg / 10x12,5kg + dropset na 7,5kg
8. Prostowanie linki na wyciągu 3s -> 12x30kg / 12x30kg / 12x30kg + dropset na 25kg + dropset na 20kg + dropset na 15kg
9. Pompki na poręczach 1s -> max powt. z powolnymi negatywami

Cardio - 20minut na bieżni

Niezły rozpierdziel był :D fajna pajęczyna na barach wychodziła :D




Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-19 15:39:17

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-19 15:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A najlepiej zrobisz jak naszykujesz od razu ze dwa wiadra :D
Dobry trening- ciekawe kiedy u mnie się jakaś pajęczyna w końcu pokaże :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barki skatowane konkretnie! Szkoda, że nie zrobiłeś foty tej pajęczyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium