SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
minuty nie przekraczam- łyk, głęboki oddech i go, nie ma co siedzieć, jak można szybciej zjeść po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No pieknie ;) Pocieszenie zaliczam do udanych ;D
Stres juz sie pojawia czy jeszcze pelen spokoj panuje w glowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
No pieknie ;) Pocieszenie zaliczam do udanych ;D
Stres juz sie pojawia czy jeszcze pelen spokoj panuje w glowie ?


Cieszę się :D
Póki co można powiedzieć, że pełen spokój i ręka na pulsie :) czasem się pojawia stres, że jeszcze jest tłusto itd... no ale wtedy sobie przypominam, że zostało "trochę" czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Heja, pamietam ze kiedys zamawialas fajna koszulke bylo napisane na niej chyba dont skip ku*wa leg czy cos takiego, moglbys podac tą stronke po zapomnialem i od razu jak rozmiary?, jak ty chyba masz cos kolo 180cm to jaki rozmiar zamawiales jak wazyles ponad 90kg, z góy dzieki
edit: stronke znalazlem, a jak rozmiary? :)

Zmieniony przez - Amos w dniu 2015-02-12 19:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Piter nic się nie przejmuj i nie stresuj- kortyzol to zły kolega !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Szmexy
dabadu
Jak odpoczywasz w Bear Complex ?
tzn, robisz np te 6 powtórzeń w serii, pauza, i dalej....
ile czasu masz przerwę ? i ile serii robisz ?:)



Jak chodzi o ilość serii to tyle ile jest w oryginale, czyli 5 obwodow po 7 powtórzeń, gdzie 1 powtórzenie to:
1. Power Clean
2. Front Squat
3. Push press
4. Przysiad klasyczny
5. Pushpress
6. Zejście sztangą do ziemi

A przerwa - tyle co trwa obwód (mam stoper przed sobą), wychodzi mniej więcej 1 minuta ;)


Ooo to nawet nie wiedziałem, że w oryginale jest 5x7. Ja ostatatnio tez zrobiłem 5 obwodów tyle że powtórzeń było 15/12/12/10/10 z przerwami po 30s. Tyle, że ciężar troche mniejszy bo 25kg. Daje po dupie - w końcówce pushpressy do góry iść nie chciały za to same spadały czy to na barki czy na kark :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Amos
Heja, pamietam ze kiedys zamawialas fajna koszulke bylo napisane na niej chyba dont skip ku*wa leg czy cos takiego, moglbys podac tą stronke po zapomnialem i od razu jak rozmiary?, jak ty chyba masz cos kolo 180cm to jaki rozmiar zamawiales jak wazyles ponad 90kg, z góy dzieki
edit: stronke znalazlem, a jak rozmiary? :)

Zmieniony przez - Amos w dniu 2015-02-12 19:11:04


Ja wziąłem L, ale za mała jest, XL byłaby idealna

Doris.K
Piter nic się nie przejmuj i nie stresuj- kortyzol to zły kolega !


hehe :) generalnie jestem spokojny, także kortyzol mi nie straszny (no i biorę witamine C XD)

Stasiakov

Ooo to nawet nie wiedziałem, że w oryginale jest 5x7. Ja ostatatnio tez zrobiłem 5 obwodów tyle że powtórzeń było 15/12/12/10/10 z przerwami po 30s. Tyle, że ciężar troche mniejszy bo 25kg. Daje po dupie - w końcówce pushpressy do góry iść nie chciały za to same spadały czy to na barki czy na kark :P


Eeee to i tak zaj**iście, ja bym prędzej dostał zawału niż to zrobił na tyle powt z takimi przerwami xD chyba, że dałbym sztangę 10kg

Przyszedłem tylko po to, żeby pokazać swoją jałową michę, jakim jestem męczennikiem i jak głodny chodzę i nic nie mogę zjeść... czyli pozdro dla ludzi na redukcji wszystko wliczone, makro się zgadza :) jedyne co "straciłem" to czas spędzony w kuchni i trochę prądu :D

1. Tarta z owsianych i jajek, z cynamonem, słodzkiem, startym jabłkiem polana izolatem sojowym i trochę walden farmsem karmelowym
2. Pizza twarogowa, ponad 50% kcal z białka
3. Zapiekanka z kurakiem, pieczarkami, cebulą, ziemniakami i serem + pączek
4. Gofry, 1 z PB2, 1 z dżemem, 1 z Walden farmsem karmelowym i 1 z izolatem sojowym

POZDRO SPORTOWE ŚWIRY





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Dałbyś przepiz na tę pizze tzn jej spód bo on pewnie z twarogu ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
barteklip9
Dałbyś przepiz na tę pizze tzn jej spód bo on pewnie z twarogu ?


Jasne :)
150g twarogu
1 jajo
15g otrębów
5g proszku do pieczenia
Wszystko mieszasz (ja to zrobiłem widelcem, można w mikserze) i wykładasz na papier do pieczenia i tam ugniatasz na cienki placek i do piekarnika na 25-30minut w 180stopniach - potem wyciągasz, dajesz sos i dodatki (ja wcześniej podsmażyłem lekko, bo jednak 10minut dla pieczarek w piekarniku to trochę mało) i znowu do piekarnika, ale na 10minut w 200stopniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Nie lubię Cię! Jakbym mógł wpieprzać tyle kcal to też bym wszytskich na około wkurzał, więc szczerzę Ci się nie dziwię.
Ja niestety jestem juz na etapie około 2tys i nie za bardzo mogę sobie na takie eksperymenty pozwolić bo bym chodził głodny jak wilk.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium