SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
jak zwykle posiłki kosmos

jak pracujesz nad mobilnością barków? jakieś krążenia ramion czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Też mam problem z barkiem. O ile żołnierskie czy unoszenie bokiem bez problemu to wyciskanie sprawia niesamowity ból :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Dobre są okłady zagrażające obwiniać na noc bandażem mi pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Zamrazajace



Zmieniony przez - arstorn w dniu 2015-07-14 13:31:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
michalwezyk
Ale zaj**isty wisiorek ;D


Się gra się ma :D trzeba mieć jakieś artefakty +5 do siły xD

lauraa96
jak zwykle posiłki kosmos

jak pracujesz nad mobilnością barków? jakieś krążenia ramion czy co ?















I jestem powoli w momencie, gdzie nie mam już co robić z tymi barkami bo mobilność jest cacy :D

diwadek
Też mam problem z barkiem. O ile żołnierskie czy unoszenie bokiem bez problemu to wyciskanie sprawia niesamowity ból :(


U mnie najbardziej sprawia ból wyciskanie na klatę i to przy wyciskaniu na klatę sie tego dorobiłem ;/

arstorn
Dobre są okłady zagrażające obwiniać na noc bandażem mi pomogło


Nie za długo? Czytałem, że zimne okłady można max 10-15minut 2-3x dziennie stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Ja robiłem na noc rano zdejmowane i na treningu bark jak nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Mi właśnie wyciskanie płasko na klate sprawia mega ból, skos i wyciskanie na barki czy ohp nie powodują bólu, wyciskanie - trzymanie na górze nie ale końcowy ruch w dół i pierwsza faza wycisku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 380
Zgubiłem się...ty redukujesz, czy masujesz ? Nie tak dawo byłeś chyba na 2500 kcal, a teraz 1000 więcej :D Jest moc hehe...ekipę WK tak popierasz, czy tylko dla koszulki :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
diwadek
Mi właśnie wyciskanie płasko na klate sprawia mega ból, skos i wyciskanie na barki czy ohp nie powodują bólu, wyciskanie - trzymanie na górze nie ale końcowy ruch w dół i pierwsza faza wycisku :(


Tzn. mi teraz tylko by sprawiało, dlatego nie robie, ale normalnie jak ćwiczyłem to było wszystko ok, sęk w tym, że któregoś razu jak zdejmowałem sztangę ze stojaków, to "wyciągnąłem" łopatkę i od tamtej pory mnie boli mniej lub bardziej - lekcje mam, żeby sztangę niżej ustawiać albo wołać kogoś do pomocy ;)

ad4mo
Zgubiłem się...ty redukujesz, czy masujesz ? Nie tak dawo byłeś chyba na 2500 kcal, a teraz 1000 więcej :D Jest moc hehe...ekipę WK tak popierasz, czy tylko dla koszulki :)?


SIŁO-MASO-RZEŹBA ! Byłem na 2700kcal, a teraz jestem na 3700 (w ciągu 12dni tyle dodałem bodajże) + co weekend mam jakieś cheaty przez ostatnie 3 tygodnie aa... i rano waga 90,2kg była, gdzie 2 tygodnie temu było to 89,9kg ;) teraz nie wiem jeszcze, albo trochę przytne smalcu na 3700kcal albo dodam kalorii ostatnio zmieniłem trochę makrosy:
Było: 300B/100T/400W
Jest: 240B/80T/500W

Czy popieram WK... trudne pytanie w sumie, zależy co rozumieć przez słowo "popieram" :D Jeżeli chodzi Ci o to, czy się z nimi w pełni zgadzam i robię wszystko tak jak oni - zdecydowanie NIE ! Jeżeli chodzi o samo propagowanie takiego stylu odżywiania / treningów itd. - zdecydowanie popieram ;) na pewno z chłopakami z WK znalazłbym wspólne tematy, ale teżbym się z nimi na pewne pokłócił :D koszulka mi się podoba ze względu na napis i że mogę swoje łapy wystawić na światło dzienne + tanio było :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Kelly Starrett mega kumaty gość, na barki polecam też coś takiego:



"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium