SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
niezła micha , wygląda naprawdę smakowicie ! :D Szmexy widziałem że pisałeś gdzieś wcześniej, chyba jeszcze na początku Twojego dziennika że liczysz wszystko tzn zarówno białko zwierzęce jak i roślinne więc jak się zapatrujesz na coś takiego - jestem na CC i mam 3 ( a raczej miałem bo wskoczyłem na 4) posiłki b-w i 3 b-t i w jednym z posiłków b-w miałem 200g kaszy gryczanej (25gB) i 20g piersi z kurczaka(4gB) dodam że w każdym posiłku B było na 27-29g, co sądzisz o takim rozstawieniu ? Pozdrawiam no i nie muszę chyba pisać że śledziłem 3/4 Twojego dziennika na czarnym , więc i tutaj też zaczynam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
BlackBolt
niezła micha , wygląda naprawdę smakowicie ! :D Szmexy widziałem że pisałeś gdzieś wcześniej, chyba jeszcze na początku Twojego dziennika że liczysz wszystko tzn zarówno białko zwierzęce jak i roślinne więc jak się zapatrujesz na coś takiego - jestem na CC i mam 3 ( a raczej miałem bo wskoczyłem na 4) posiłki b-w i 3 b-t i w jednym z posiłków b-w miałem 200g kaszy gryczanej (25gB) i 20g piersi z kurczaka(4gB) dodam że w każdym posiłku B było na 27-29g, co sądzisz o takim rozstawieniu ? Pozdrawiam no i nie muszę chyba pisać że śledziłem 3/4 Twojego dziennika na czarnym , więc i tutaj też zaczynam ;)


Dzięki :) !
Czemu tak mało białka na posiłek masz ? Ważysz 50kg :D?
Carb Cycling to generlanie dotyczy całego tygodnia, różny rozkład węgli w różne dni, a to co Ty masz to pewnie carb back loading - generlanie spoko opcja, ale jak ktoś jest na Low Carbie. 20g piersi z kurczaka... nie chciałoby mi się nawet tego robić a jak wygląda reszta posiłków, kcal i BTW na cały dzień i jaki cel?

kiwaz
Liczysz wszystko co do kalorii ,jak te koksy zez stolicy czy na oko ? Co polecisz klockowi który od 4 miesiecy jadl na przemian 4k kcal ( dzien baletu) i 1 k kcal ( dzien pokuty xD ) jesli chodzi o ilosc kalori i sposob na odsmalczanie ?


Liczę wszystko tak jak Szmexy z Żyrardowa :) Polecam znaleźć swoje zero, zacząć na oko od tylu kcal ile średnio spożywałeś dziennie i obserwować organizm :)

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-10-20 23:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
obecnie odpoczywam od treningów, obciąłem trochę kalorykę wychodzi jakieś 2900 w DT ,2700 w NT a jeśli chodzi o makrosy to pytasz czemu tak mało białka- przy wadze 76-77kg jakieś 170g białka mi wyszło więc 2.2 po przeliczeniach wungli ,5 (380gW)i tłuszczy 1g(76-77gT) , 3 posiłki b-w i 3 posiłki b-t było tak było jeszcze 2 dni temu ale rozłożyłem jednak węgle na 4 posiłki a tłuszcze mam w 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Po co Ci 6 posiłków przy 170g białka :D? Jeżeli wygoda - to tak mogą wyglądać posiłki jak napisałeś, jeżeli liczysz na magię to spokojnie możesz zredukować ilość do 4-5 posiłków ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Szmexy masz zablokowane pw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Co tam masz w misce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
BlackBolt
Szmexy masz zablokowane pw ?


Nie mam ;)

Creative
Co tam masz w misce?


owsiane, wpc, jabło, śliwka, kakao, słodzik, cini minis, białka jaj :D


Taki tam widoczek wczoraj przed snem po prysznicu :D gimby i tak powiedzo, że trenbolone



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
trenbolone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
a pytam czy pw bo pisałem do Ciebie z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Ok, już odpisałem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium