SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Z tą osobą początkującą miałam na myśli siebie także jak przeczytałam przykład o mega otyłym gościu to opanował mnie ogromny śmiech :D


Nie przyszło mi do głowy nawet, że o sobie piszesz :D ale nie dziwi mnie Twoje reakcja

Stasiakov
Nie to żebym był jakimś ekspertem ale szmexy dobrze prawi. Chociaż ja osobiście lubiłem polatać na orbitreku i pooglądać youtube to też przekonałem się do innej formy. Fajne to bo w zasadzie możesz robić co trening co innego i np po nogach robić tabate bez jakiś skoków na skrzynie tak żeby już nóg nie angażować, bo klacie np Bear complex po plecach 21/15/9 czyli wybierasz sobie jakieś 3 albo 4 ćwiczenia np buurpess skoki na skrzynie i scyzoryki i robisz każdego po 21 później 15 itd bez przerwy. Jakieś 10 minut pracy a Ty siły na nic nie masz


Dzięki ;) No właśnie dlatego takie aeroby wg. mnie mają sens tylko wtedy, jak już nie mamy siły dokładać interwałów, a nie chcemy kalorii ucinać - bo tak jak napisałeś, można sobie pooglądać youtube :D jak możesz oglądać coś i być na tym skupiony + trenować jednocześnie = w 90% przypadkach się opierdzielasz :D ja teraz np. robię ten sam kompleks sztangowy i tą samą tabatę, ale to dlatego że redukcja, a ja nie lubię niczego przypadkowi zostawiać i "intuicyjnie" coś robić, wolę to samo, bo wtedy wiem, że mniej więcej tyle samo kcal spalę itd. - takie zboczenie trochę xD na wiosnę już z ziomkami z siłowni umówiliśmy się na cardio w formie pchania samochodu po parkingu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Czyli mamy podobnie. Też lubię mieć wszystko ułożone i lecieć wg planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Przez Twój dziennik w poniedziałek wrzucam właśnie kompleksy sztangowe. Musze rozbujac metabolizm, bo jest strasznie wolny. W pierwszym tygodniu redukcji na samych treningach nic waga nie ruszyła, teraz w niedziele sprawdzę jak po drugim tygodniu, bo wrzuciłem kilka minut na orbitreku, ale zamienię to na kompleksy. Waga nie ruszyła, więc wolę dodac aktywnośc niż obniżać juz kcal.

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Powodzenia Michał ;)

Dziś dość ciężka nos, spałem około 5,5godziny, także średnio się wyspałem, bo wczoraj było podobnie... 10minut po tym jak wstałem miałem już w mordzie batonika proteinowego bo myślałem, że zdechnę głodu ;/ potem zrobiłem jedzenie na po treningu, żeby się "przygotowało" na czas :D potem przedtreningówka w prawie podwójnej dawce....

TRENING
1. Wyciskanie sztangi leżąc POWER 6x5 -> 72kg - każde powt. z zatrzymaniem na klacie i mocnym wypchnięciem
2. Wyciskanie sztangi skos dodatni 4s -> 10x75kg / 8x75kg / 7x75kg / 7+1x75kg
3. Wyciskanie hantli lekki skos dodatni 4s -> 12x27kg / 9x27kg / 10x27kg / 8x27kg - przedtreningówka zrobiła swoje, pompowało jak cholera
4. Uginanie hantli stojąc 4x10 -> 15kg
5. Uginanie hantli młotkowo 3x12 -> 11kg
6. Skullcrashers 4s -> 10x35kg / 8x35kg / 8x35kg / 7x35kg
7. Pompki na poręczach 3s -> 12x CC+7,5kg / 12x CC+7,5kg / 11x CC+7,5kg

Po treningu trochę pozowania, generalnie szkoda że zdjęcia nie zrobiłem bo już się dzieje coś :D co by jutro pomiar nie pokazał to i tak nic nie zmieniam, skośne brzucha to już praktycznie dickskin, tylko wody troszkę siedzi, nogi coraz bardziej widoczne, wszyskto idzie w dobrym kierunku :) po treningu powiedziałem rodzicom o swoich planach startowych dopiero, bo już miałem dość ciągłego proponowania mi żarcia xD w tłusty czwartek pierdyliard pączków w domu, wczoraj pizza domowej roboty, a dziś sushi... o.O

A tutaj foto już po posiłku potreningowym ( i zdjęcie posiłku ;D)







Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-02-14 13:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Boooziuniu - Kiedy ja miałam ostatnio taką cienką skórkę ;) Tak trzymaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak rodzice na tę nowinę zareagowali?
Ja to nigdy takiej skory nie mialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
I jak rodzice na tę nowinę zareagowali?
Ja to nigdy takiej skory nie mialam


Amber spokojnie, jak się urodziłaś to pewnie miałaś
Moi rodzice patrzyli się na mnie jak na d****a aczkolwiek mam nadzieję, że Twoi Piter są bardziej normalni;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
No i teraz nie wiem co robić... zobaczyłem właśnie, że został edytowany post odnośnie debiutów i juniorzy w tym roku są do 21. roku życia... jestem ze sobą szczery, w kategorii do "90kg" nie mam szans na czołówkę, a poniżej 80 nie zejdę, w męskiej sylwetce szans nie mam tym bardziej. Najbliższa impreza na której mógłbym wystartować jako junior to MP NAC 16maja, a to z kolei jest zaraz przed moją sesją na uczelni, gdzie chciałem zdążyć po zawodach odpocząć i się wziąć za naukę... szczerze to nie mam pojęcia co robić w tym momencie, bo nie chciałem jechać dla samego pokazania się... ;/ ehh... zawsze coś ku.... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Może jednak debiut w Gdańsku?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Może jednak debiut w Gdańsku?:)


w 11 czy 12 dni nie spalę 4-5kg smalcu... :( tam to mógłbym co najwyżej innych bronzerem smarować, no i z tego co wiem to tam też nie ma juniorów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium