SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 414064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
_CiasteczkowyPotwór
odczuwasz jakies dzialanie DAA? ja biore 4-5g dziennie i kompletnie nic nie czuje


Nie, dlatego leży i sie kurzy xD bo mi się brać nie chce, a też brałem codziennie 5-6g ;)

SPróbuję z łososiem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Szmexy, czy masz jakąś wiedzę na temat rwy kuszlowej? Czy może spotkałeś się z osobą która ją miała i się z niej wyleczyła? u mnie 8 tydzień od ataku, odrazu byłem u lekarza dostałem na to silne leki potem dużo odpoczynku no i teraz z obawami chce wrócić do ćwiczeń, ale już przy martwym ciągu znowu jak bym czułem takie promieniowanie i szukam pomocy, rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
karoli30
Szmexy, czy masz jakąś wiedzę na temat rwy kuszlowej? Czy może spotkałeś się z osobą która ją miała i się z niej wyleczyła? u mnie 8 tydzień od ataku, odrazu byłem u lekarza dostałem na to silne leki potem dużo odpoczynku no i teraz z obawami chce wrócić do ćwiczeń, ale już przy martwym ciągu znowu jak bym czułem takie promieniowanie i szukam pomocy, rady.


Nigdy się nie spotkałem i też nie chce wprowadzać w błąd, także udaj się najlepiej do jakiegoś ogarniętego fizjoterapeuty czy ortopedy, a na pewno unikaj ćwiczeń, przy których czujesz jakiś ból czy dyskomfort (albo rób je dobrze, o ile ból jest spowodowany błędami technicznymi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy



Jak chodzi o wszystko łącznie z rzeczami na recepte to:

Wit D
Magnez
Potas
ZMA
WPC
Kazeina
Kompleks witamin i minerałów
Kofeina
Kreatyna
(ale leży i sie kurzy)
DAA (jak wyżej)

Xyzal (dichlorowodorek lewocetyryzyny) - 5mg/ed (od chyba 8 lat non stop cała wiosna i lato)
Berotec N 100 (Fenoterol) - używany raz na pół roku w razie trudności z oddychaniem (taka ciekawostka - jakbym cały inhalator wciąnął za jednym razem, to klepnęłoby bardziej niż clenbuterol (wg. badań na szczurach)
Encorton (prednizon pochodna kortyzolu) - 2-3mg w okresie letnio-wiosennym (zacząłem w tym roku i póki co wziąłem 3 razy)

To wszystko, przyznaję się :D



Ale bomba






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Cykl ostry jak żyleta xD


Dziś w końcu zrobiłem pierwszy trening... po 5 dniach grypy jelitowej aż mi sie nie chce o tym pisać... Po takiej przerwie i tylu treningach w dodatku śmiesznych wszystko ciężkie sie zrobiło i męczące xD normalnie czuje się jak początkujący ^^ poza tym nie chce szarżować i przeginać.

Wyciskanie sztangi poziom 3x5 -> 40kg
Wyciskanie hantli skos dodatni 1 stopień 3x10 -> 15kg
Rozpiętki na bramie (poziom barków) 3x12 -> 10kg
Wyciskanie końca sztangi jednorącz 3x30 -> pusta sztanga
Wyciskanie sztangi wąsko 3x8 -> 30kg
Kickbacks 3x12 -> 5kg

Do tego rollowanie, rozciąganie i finito, wszystko zajęło mi łącznie 60minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Już wiem przynajmniej skąd ta Twoja forma :D
Dobrze, że ta grypa już za Tobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Już wiem przynajmniej skąd ta Twoja forma :D
Dobrze, że ta grypa już za Tobą.


Samo sie zrobiło xD no za mną, aczkolwiek dalej żołądek wrażliwy i nie wszystko mogę zjeść + apetyt mniejszy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy
Doris.K
Już wiem przynajmniej skąd ta Twoja forma :D
Dobrze, że ta grypa już za Tobą.


Samo sie zrobiło xD no za mną, aczkolwiek dalej żołądek wrażliwy i nie wszystko mogę zjeść + apetyt mniejszy ;/


Samo to się nic nie zrobi, także nie ściemniaj
Kilka dni i będzie lepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Szmex, siemie lniane próbowałeś? czytałem że działa regenerująco na błonę przewodu pokarmowego

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
yogi799
Szmex, siemie lniane próbowałeś? czytałem że działa regenerująco na błonę przewodu pokarmowego


Nie próbowałem, kiedyś tylko robiłem spód od pizzy na bazie siemienia lnianego ;) generalnie z siemieniem są jakieś dziwne rzeczy, dlatego nei kupowałem, bo a to trzeba kupić całe i samemu zmielić jak coś, a to traci właściwości w jakiejś tam temperaturze a to coś i nie wiadomo jak to przygotować w końcu żeby dobrze było xD


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-08-27 11:38:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium