SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Trening podwójnie dzielony to chyba tak ćwiczy Czerniewicz :D jak sądzisz jest to dobry trening dla naturala ? ;)
Dużo tych serii na te bary ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Men'sAesthetics20 - Na mnie standardowo raczej ^^ na masie będzie więcej :D Jakbyś wprowadził krok po kroku taki plan, nie przesadzał i spożywał odpowiednią ilość kalorii i spał dobrze, to czemu nie ;) tylko nie 12-14x w tygodniu xD raczej stawiałbym na 8-9x. Tutaj to był wyjątek, bo po prostu rano byłem w pracy na siłowni, a wieczorem na treningu :D aczkolwiek wg. mnie to przesada o ile ktoś nie żyje tylko siłownią, to miałby problem dopasować to pod życie codzienne. Czerniewicz nie wiem jak pracuje i czy w ogóle pracuje ani co robi, to może sobie na to pozwolić może. Dla mnie optymalnie to 5x w tygodniu, ewentualnie czasami 6. Dziwne dla mnie jest to, że On po tylu latach stażu dopiero teraz wchodzi na jakieś konkretniejsze klamoty :) chociaż też wiem po sobie, że najlepsze samopoczucie i progress odnotowywałem jak miałem zarówno dużo aktywności jak i dużo żarcia, z tym że wtedy treningów siłowych było też 5-6x w tyg. a nadrabiałem interwałami/aerobami

No ale jakby ktoś miał sprzęt w domu i czas to wg. mnie spoko rozkładem byłoby
1 - rano klata, wieczorem barki
2 - rano plecy, wieczorem biceps triceps
3 - nogi + brzuch

I robiłbym tak, że dwa dni ON, 1 dzień OFF, 2 dni ON, 1 dzień OFF itd.




Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-06-23 23:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
No w sumie wątpię żeby on gdzieś pracował ale kasy na pewno mu nie brakuje ;) No ale teraz trochę masy złapał jak byłem z nim w Kielcach to na żywo jest dużo większy jak na tych filmikach, ale powiem ci , że spoko chłopak sam zaczął gadać i w ogóle, teraz wszedł na duże ciężary pewnie po występach w Ameryce zobaczył że jednak to nie polska i musi trochę masy zbudować żeby coś tam osiągnąć

No właśnie mam siłownie u siebie na strychu i aktualnie dużo czasu ;) to wychodziła by że każda partia 2xtyg? Zależy mi na poprawie pleców i klatki i właśnie szukam jakiś nowych metod treningowych ;)


Zmieniony przez - Men'sAesthetics20 w dniu 2015-06-24 00:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Możesz tak spróbować, aczkolwiek ja tam bym wrzucił po prostu
Push/Pull/Legs/Przerwa/Push/Pull/Przerwa - i w taki sposób możesz poprawić całą górę, skupić się na tym co Cie najbardziej interesuje i tyle :) A resztę wolnego czasu przeznaczyć na rozciąganie, mobilność, jakieś treningi aerobowe czy chociażby basen, któy jest super dodatkiem . Sam będę wrzucał priorytet na te partie i u mnie to będzie:

plecy (bardziej "grubość) + brzuch
klata + triceps
Barki + biceps
nogi (w tym martwy ciąg) + łydki + brzuch
Plecy (bardziej szerokośc) + klata

no i albo z dniem przerwy gdzieś w środku albo 5 dni z rzędu. Potem pewnie znowu będzie grany PPL o ile mi się ten wcześniej nie znudzi, a PPL zawsze mi pasuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
To najwyżej tak będę próbował tylko, że nie trenuje nóg bo genetycznie jest to u mnie partia dominująca i wystarczą takie jakie są ;) a klatkę zamierzasz robić raz siłowo a drugi raz lżej z większą liczbą powtórzeń czy 2 razy mocno ją skatujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Jak można nóg nie trenować przecież tam siedzi najwięcej mięśnia, a co za tym idzie trenując te partie wytwarza się więcej hormonów anabolicznych. Wcale nie musisz trenować nóg na dużych ciężarach. A podobno nie trenowanie mięśnie zanikają pół żartem, pół serio każdy robie co chce przecież takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Tylko że moje nogi są jakieś dziwne jak zacząłem je trenować tak lekko to w miesiąc urosły 2 cm a i tak dla mnie były za duże więc myśle sobie zacznę biegać żeby wróciły do wcześniejszych rozmiarów ale kcal miałem cały czas na plusie i po miesiącu biegania nogi urosły o kolejne 2 cm od tamtej pory w ogóle ich nie trenuje bo musiałem kupować spodnie co w pasie były o dużo za duże żeby je wcisnąć na nogi :D a z tego co czytałem to z tym hormonem po treningu nóg jest sporo przesadzone gdyż jest to bardzo krótki wyrzut który raczej nic nie zmieni;)


Zmieniony przez - Men'sAesthetics20 w dniu 2015-06-24 00:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Men'sAesthetics20 - Dwa razy będzie dostawała po dupie, z tym że na jednym treningu będzie większa objętośc, na drugim trochę mniejsza + więcej izolowanych ruchów. Aczkolwiek wyjdzie w praniu ;)
Tak, z tym hormonem jest przesadzone, ale dysproporcje mięśni ani nie są estetyczne, ani tym bardziej zdrowe i ludzie mają potem problemy ;) i sorry, ale nie wierze w to co napisałeś. To że poszły Ci 2 cm o niczym nie świadczy, bo sam trening nóg czy bieganie, jazda na rowerze itd. powodują większą retencje w udach. Ja wystarczy, że tydzień nóg nie zrobię i mają te 2cm mniej. Poza tym od biegania ROSŁYBY nogi, gdybyś co każdy trening dokładał sobie oporu, czyli najpierw biegał normalnie, potem dorzucił 5kg do plecaka, następnie 10kg...itd... A uwierz mi, potem nie jest fajnie nadrabiać stracony czas jak się okaże, że człowiek jest bocianem i musi orać nogi co 4-5dni na maxa. O spodniach to chyba piszesz o rurkach ;) ja nie mam żadnego problemu z kupieniem spodni, jasne że są opięte w udach a luźne w pasie... ale... co z tego xD? Jaki masz staż w ogóle? Wzrost, obwód uda i obwód łapy?


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-06-24 08:20:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Aktualnie się nie mierzyłem ale wiem że na masie udo miało 67 cm a łapa 41 a wzrost 182cm postaram się zrobić fotkę nogi i dodam w swoim dzienniku ;) a staż trochę ponad 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Już powoli uporałem się ze wszystkim na uczelni i niedługo wakacje... byl do września

Dziś wstałem chwile po 8.00, za to śniadanie zjadłem o 16 ^^ a potem kolacje po treningu o 21.30 także 2 posiłki dziś xD

Trening udany był, aczkolwiek po martwym już byłem dętka :D jeszcze trochę i będe miał oddzielny trening na same martwe ciągi i ćwiczenia akcesoryjne :mlotek:

TRENING
1. Martwy ciąg 5s -> 5x175kg / 5x175kg / 5x175kg / 10x175kg / 20x100kg - kolega nagrał 10x175 ale gdzieś wcięło ;/ cały ryj czerwony miałem xD no ale nic, w poniedziałek albo wtorek rzucam się na 180 i zobaczymy co sie będzie działo :D 100kg to już była pompka i cardio :D
2. Podciąganie na drążku podchwytem 3s -> 10xCC / 8xCC+5kg / 5xCC+10kg - coś mnie łokieć zaczął napieprzać dwa dni temu i jeszce nie przeszło ;/
3. Ściąganie nachwytem szeroko 3s -> 10x55kg / 10x65kg / 7x75kg
4. Wiosło hantlem jednorącz 3s -> 10x35kg / 10x35kg / 10x35kg
5. Unoszenie hantli bokiem 6s -> 10x9kg / 10x11kg / 10x13kg / 10x15kg / 10x17kg / 10x19kg
6. Uginanie hantli siedząc 4s -> 10x11kg / 10x13kg / 10x15kg / 10x15kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium