SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Nie poci Ci sie noga w trampkach ? Ja mam wrażenie jakbysm załozyl stara gorlaska onuce po trampkach jakie by nie były Do sernika dawales jakas sode\ proszek do pieczenia ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K - dzięki za miłe słowa :) po świętach i dłuższym weekendzie jest lepiej, uporałem się też chyba z jednym problemem zdrowotnym, co tez mi poprawiło jakość życia bo było denerwujące dość :D teraz jeszcze fizjoterapeutę niedługo odwiedzić i dentystę bo nie byłem wieki, a na pewno coś znajdzie frajer jeden

Czy "zdrowe" te posiłki to nie mi oceniać :D jestem zdrowy, nic mi nie dolega, także wszystko jest w porządku :) młody jestem, dużo ćwicze, także organizm powinien sobie poradzić spokojnie z ilościami cukru który dostarczam :D

Co do omleta:
8 białek jaj (czy w moim przypadku 30g albuminy), 50g owsianych + 20g otrębów + 15g kakao + 150g cukinii + 150g marchwii (marchew i cukinia wcześniej starte i ręką odsączyłem trochę wody) + proszek do pieczenia + słodzik + aromat i wszystko do piekarnika na 30minut w 180 stopniach (góra/dół) i voila :D

A conversy mam pierwsze w życiu, także mam nadzieję że dobre na mnie zrobią wrażenie (nie to co Puma, których nigdy nie kupię xD)

Generalnie staram się "odzwyczaić" od czekolady ;) w niedziele przykładowo świętowałem, to śniadanie z rodzinką, potem obiad u babci to wleciały krokiety z barszczem moje ulubione + trochę sernika + trochę makowca, a potem w domu te naleśniki + trochę owoców. Z czekolady zjadłem tylko 45g królika, a w szafce w pokoju mam tego od pyty :D generalnie czekolada jest dziwna, bo to nie jest coś co mi jakoś niesamowicie smakuje, nie syci, nie nabija mnie, a mimo wszystko czasem jak potrafiłem się rzucić jak głupi to koniec xD coś tam wrzucają do niej

Zamiast naleśników miały być gofry, ale podopieczni przekonali mnie do naleśników a tego dnia robiłem z wrocławskiej "do naleśników" typ bodajże 500 ;D z moich obserwacji jak chodzi o mąki mniej przetworzone, to najbardziej nadaje sie graham typ 1850, tylko nie w każdym sklepie jest (u mnie nie widziałem ani razu jeszce xD), a fajne makrosy ma bo chyba 60g WW (nie licząc błonnika) :D

barteklip9
Nie poci Ci sie noga w trampkach ? Ja mam wrażenie jakbysm załozyl stara gorlaska onuce po trampkach jakie by nie były Do sernika dawales jakas sode\ proszek do pieczenia ?


Nie xD normalnie wczoraj trening w nich zrobiłem, skarpetki były względnie suche, a buty nie capiły syrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Myślę, że wiesz o co mi chodziło z tym ' zdrowe'. Na pewno w jakimś stopniu FIT. Nie mówię przecież o gramaturze bo to każdy powinien dobierać do siebie. Jesteś po prostu aktywny w kuchni i to mi się podoba. Cudujesz z posiłkami żeby nie jeść tego samego i po jakimś czasie się znudzić TYM WSZYSTKIM, często można zobaczyć u Ciebie jakieś zamienniki i wiele wiele innych rzeczy na plus ! Ogólnie motywujesz chłopie !

Pumki to nie wiem czy są w ogóle do trenowania, chyba raczej do latania do sklepu
Ty w tych conversach trenujesz? Myślałam, że to tak oooo kupiłeś

Dobrze, że problemy zdrowotne w jakimś stopniu rozwiązane. Dentysta lepiej, żeby znalazł jak będzie miał co niż, żeby przez przypadek nie zauważył bo wtedy następnym razem będzie bolało znacznie bardziej.

Odnośnie mąki - poszukam z ciekawości tej o której mówisz skoro faktycznie się nadaje do naleśników i ma tak mało WW. Ja jak na razie nie znalazłam innej niż pszennej tak, żeby się nie rozleciały one na tysiąc kawałków

Nie dziwię się, że nie masz ochoty jakoś specjalnie na co dzień na czekoladę skoro zaspokajasz swoje kubki smakowe w inny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Myślę, że wiesz o co mi chodziło z tym ' zdrowe'. Na pewno w jakimś stopniu FIT. Nie mówię przecież o gramaturze bo to każdy powinien dobierać do siebie. Jesteś po prostu aktywny w kuchni i to mi się podoba. Cudujesz z posiłkami żeby nie jeść tego samego i po jakimś czasie się znudzić TYM WSZYSTKIM, często można zobaczyć u Ciebie jakieś zamienniki i wiele wiele innych rzeczy na plus ! Ogólnie motywujesz chłopie !

Pumki to nie wiem czy są w ogóle do trenowania, chyba raczej do latania do sklepu
Ty w tych conversach trenujesz? Myślałam, że to tak oooo kupiłeś

Dobrze, że problemy zdrowotne w jakimś stopniu rozwiązane. Dentysta lepiej, żeby znalazł jak będzie miał co niż, żeby przez przypadek nie zauważył bo wtedy następnym razem będzie bolało znacznie bardziej.

Odnośnie mąki - poszukam z ciekawości tej o której mówisz skoro faktycznie się nadaje do naleśników i ma tak mało WW. Ja jak na razie nie znalazłam innej niż pszennej tak, żeby się nie rozleciały one na tysiąc kawałków

Nie dziwię się, że nie masz ochoty jakoś specjalnie na co dzień na czekoladę skoro zaspokajasz swoje kubki smakowe w inny sposób.


Dziękuję :)
No ja jak kupuję buty to żeby było na codzień i na siłownie :D A conversy są mega wygodne i przez wiele osób polecane na trening ze względu na podeszwę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Gdzie kupiłeś tą antyramę?

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
yogi799
Gdzie kupiłeś tą antyramę?


Poprosiłem, żeby mi zapakowali w antyramę po prostu bo je mieli też na sprzedaż :D trzeba sobie radzić w życiu ^^


Daje jakąś rozpiskę z treningu co by nudy nie było :D

Wczoraj - NOGI + łydki

Chciałem się bardziej skupić na czworogłowych, w niedziele prawdopodobnie bardziej pocisnę dwójki i poślad ;]

1. Prostowanie nóg siedząc 11s
25x20kg
20x25kg
18x35kg
16x45kg
15x55kg
11x65kg + dropset do 55kg + dropset do 45kg + dropset do 35kg + dropset do 25kg + dropset do 15kg
8x75kg + dropset do 65kg + dropset do 55kg + dropset do 45kg + dropset do 35kg + dropset do 25kg + dropset do 15kg
8x65kg
13x45kg
16x35kg
12x10kg - z 3 sekundowym przytrzymaniem w napięciu

Po tym już mogłem iść do domu xD ledwo stałem, a udo wyglądało jak bańka :D w niektórych seriach były jeszcze rest-pausy
U mnie trochę inne przełożenie jest i 85kg to jest cały stos :)

2. Wyciskanie na suwnicy 4s
20x130kg
20x170kg
17x210kg
13x230kg

3. Uginanie nóg leżąc 5s
20x15kg
20x20kg
18x25kg
18x35kg
11x45kg

4. Wspięcia na palce siedząc 5s
25x20kg
23x30kg
20x40kg
17x50kg
15x60kg

Na brzuch nie miałem siły już i jeszce zakwasy po wtorkowych plecach miałem na skosach masakryczne

Potem interwały na bieżni były grane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Domyślam sie, też bym tak zrobił :P zapytam inaczej, plakat gdzie kupiłeś?

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
yogi799
Domyślam sie, też bym tak zrobił :P zapytam inaczej, plakat gdzie kupiłeś?


ALEdrogo :D pod hasłem "plakat motywacyjny" znajdziesz :D są też inne fajne i na pewno jeszcez ze 2 kupie :D

Ten ma ponad 1,5metra xD


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2015-04-10 14:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Jak robisz takie białe fluffy? bo do różowego dawales prócz mleka truskawki. A żeby takie 'sniezne' wyszło? ;D

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Michal -pewnie śnieżke w proszku ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium