SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
studiujesz? na jakim kireunku, jesli mozna wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
wwianek
studiujesz? na jakim kireunku, jesli mozna wiedziec?


Można wiedzieć :D studiuję prawo (ale nie na lewo xD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ou, ambitnie ale współczuję, bo to zupełnie nie moje klocki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Ale chcesz być prawnikiem czy kimś takim, czy celujesz w bycie trenerem?

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
ciekawy dziennik, podoba mi sie luźne podejście, przełamywanie schematów i wyciąganie wnioskow z tego co sie robi, a nie slepe robienie to xyz tak powiedział...
będę sledził, powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ekstra pomysł z tymi płatkami w środku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
wwianek
ou, ambitnie ale współczuję, bo to zupełnie nie moje klocki


Hehe, no moje też nie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz minąłem się z powołaniem, a w żelastwie zakochałem się dopiero na drugim roku :D

michalwezyk
Ale chcesz być prawnikiem czy kimś takim, czy celujesz w bycie trenerem?


Komornikiem i będę ludziom kradł białko i płaszcze z domu a tak serio, to póki co nie mam planów, bycie trenerem to jest narazie alternatywa, żeby zarabiać, bo mimo to, że w domu się układa i tak naprawde nie muszę pracować i rodzice dają mi kasę, to czuję wewnętrzną potrzebę do pracy i do tego, żeby powoli się usamodzielniać i opuścić ku*widołek

aldur
ciekawy dziennik, podoba mi sie luźne podejście, przełamywanie schematów i wyciąganie wnioskow z tego co sie robi, a nie slepe robienie to xyz tak powiedział...
będę sledził, powodzenia ;)


Cieszę się, że się podoba, właśnie wg. mnie to jest jedyna słuszna droga - obserwacja i wyciąganie wniosków :) dzięki !

Doris.K
Ekstra pomysł z tymi płatkami w środku :)


Na masie to by wleciały też jakieś suszone owoce, ale póki co za mało kcal i węgla w diecie :D płatki zrobiły robotę i fajny posmak cynamonowy był :)

Tutaj filmik z wiosłowania z piątku - plecy się powoli fajnie zaczynają rysować


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Tyraj, tyraj bo już bliżej niż dalej do zamknięcia japek baru buraczkom i wejścia w końcu na tą mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Więcej takich filmików;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium