SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli dopiero zaczynasz LC, to pierwszy tydzień daj 0-25 węgli, a po tygodniu możesz podbić do 100

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Powiedzcie na pierwszy cykl lepsze będzie normalne mono czy może jabłczan np. z Trec'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
siemka. Czym polecicie polac ryż? Coś na szybkiego bo przed treningiem mam mało czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ja niczym nie polewam , jem na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
^ Ketchup

Mam pytanko- robię plan amstronga, chodzi o drążek. Czy najpierw iść biegać, a potem drążek czy najpierw drążek a potem bieganie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
jaki cel tego planu ? za mało o Tobie wiem, by doradzić czy jest sens robienia tego planu a potem kolejność. Ale najpierw siłowy-> bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dioper
siemka. Czym polecicie polac ryż? Coś na szybkiego bo przed treningiem mam mało czasu...


jogurt naturalny + papryka w proszku + bonusy ziół prowansalskich i bazyli lub czosnek, a tak to ketchup jest ok jak ma mało ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
dorwij taki przecier z pomidorow w kartonach wartosc: srednio 18-25kcal, 3-4ww,0-0,2 fatu, 0.5-1bialka :D do owego przecieru dodaj pieprzu cayene, czosnku w proszku,pieprzu ziolowego, 1 slodzik skruszony,ziola prowansalskie :D mi osobiscie smakuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
peepeek
jaki cel tego planu ? za mało o Tobie wiem, by doradzić czy jest sens robienia tego planu a potem kolejność. Ale najpierw siłowy-> bieganie


Chcę po prostu zwiększyć ilość powtórzeń na drążku. A nie od 2 miesiacy podciągam się przy asekuracji krzesełka. No i wzmocnienie pleców.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium