SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164313

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ja nie jestem zwolennikiem gotowych splitów, wole sobie ułożyć swój pod siebie by było mi dobrze :D

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
no w tym splicie mi wszystko pasuje tylko te cwiczenia - jedno na triceps i jedno na biceps - nie za malo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Wydaje że plan jest tak zrobiony by nie przetrenować za bardzo tego bicepsa ani tricepsa zwróć uwagę że A1 ma 2 ćw na triceps a A2 jedno, podobnie B1 1 na bic, a B2 - dwa. No i pamiętaj że więcej nie zawsze znaczy lepiej :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 ćw w ciągu tygodnia na bica i trica to wystarczająco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
no dobra to sproboje tym "gotowcem" 4-5tyg, a powiedzcie mi czym moge zastapic w tym splicie " pompki na poreczach" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
A pompki na poręczach to ćw na klatkę czy triceps? Bo ja sam nie wiem...

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Triceps :D dobra nie spamujmy juz tu odnosnie tego"splitA" wezme rozklad parti,cw itp z jakiegos gotowca a pozmieniam cwiczenia i z 4-5 tyg sie odezwe jak idzie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Spoko, z własnego doświadczenia - pompki w podporze tyłem z obciążeniem na nogach - fajne ćw pompujące triceps.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
w podporze tyłem tric, na poręczach im bardziej pochylasz się do przodu, tym bardziej pracuje klatka (dół).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jak sie ma IF+dieta low carb do spadków masy ?? do wakacji juz nie daleko i teraz chciał bym końcową wycinke zrobić .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium