SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to akurat o siadach mowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
nie wiem co sie dzis ze mna dzieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wie co się dzieje, nie robi MC.
Człowieku, oszacuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Wiem, że to bardzo nierozsądne co teraz powiem, ale chcę kupić suple z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, bo boję się, że w ciągu dwutygodniowej majówki przepierdzielę całą kasę No i teraz sobie trochę redukuję, nawet z niezłymi efektami biorąc pod uwagę, że mam naturalne tendencje do tycia, a nie spadków masy. Spalacz zamierzam włączyć na początku lipca. Zamierzam go łączyć z Thermo Pumpem, który wygrałem w konkursie SFD :) Także co polecalibyście na takie połączenie? TP tylko przed treningami siłowymi/crossfitem, spalacz do wszystkiego. Myślałem o Scorchu (dobra opinia, niska termogeneza przy dużym spalaniu - akurat uzupełniałby się z TP), ale choć nie ma w nim yohy, 1,3 i efedryny, podobno nie zaleca się go na pierwszy raz. Także jaki spalacz byłby dla mnie odpowiedni? Cutting Edge, Super Cuts 3?

Eh, zapomniałbym swoich danych :) Podam teraźniejsze, choć przez 2 miesiące trochę się zmieni:
Wiek: 17
BF: 16%
Wzrost: 180
Waga: 86kg
Staż: zdrowe odżywianie 14 miesięcy, z ćwiczeniami pół roku

Spalacz + TP zamierzałem łączyć tak:
DT: porcja spalacza przed aerobami na czczo, pół porcji spalacza + porcja TP przed treningiem
DNT: 2x porcja spalacza

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale pieprzysz to jakoś głupio.
TP dwie porcje - przed treningami (wszystkimi) Ci starczy.
Jak chcesz coś kupić żeby rano codziennie brać to wystarczy Machine man burner.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
O taką właśnie odpowiedź mi chodziło :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lajtowo. Odpisałem na PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Poczytałem jeszcze o MMB i zrodziło się kolejne pytanie :) Normalna porcja 6 tabletek to 300mcg chromu, czyli 750% dziennego zapotrzebowania. Badania naukowe dowiodły, że porcje do 600% są bezpieczne dla zdrowia człowieka - więcej niekoniecznie. Do tego dochodzi chrom z niskoprzetworzonego pożywienia. Jak wiadomo, chrom w nadwyżce jest bardzo szkodliwy dla zdrowia. Mam się zacząć bać? :)

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-05-02 00:53:25

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka porcja 6 kaps?
Porcja to 4 kapsy i tyle bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Zakładam, że na ostatnie szlify zwiększę do 6. Niepotrzebnie?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium