SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163648

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 507
Witam mam 2 pytania
1 Czy jesli zjem wiecej białka, np. zamiast 150 gram dziennie to dostarcze ciału 200 lub 300 to czy to zwiększy jakoś szybkość budowania masy mięśniowej
2 Czy jesli bede wykonywał serie z wiekszą ilością powtórzeń np 15
to czy to bedzie budowało mi mieśnie czy raczej sama wytrzymałość
będe wdzieczny za odpowiedź

Zmieniony przez - dziwnyadam w dniu 2013-05-31 16:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
1. Białko daj w przedziale 2.2g-2.5g na masę ciała, więcej nie wpłynie w żaden sposób na szybszą budowę - a być może wręcz przeciwnie, bo nadmiar białka zakwasza, co powoduje problemy z budową masy. Nadwyżka kalorii powinna pochodzić z węglowodanów i tłuszczy z nieprzetworzonej żywności.
2. Mięśnie najlepiej rosną, jeśli używasz ciężaru równego 75-90% ciężaru maksymalnego.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 507
dziekuje za dokładną odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Elo ponownie :D takie kolejne moje pytanko- Bo mowią ze po treningu nie zalecane jest spozywanie tluszczy okej okej, to w jakim odstepie czasu od tego " beztluszczowego" posilku po treningowego moge zjesc pelnotlusty posilek u mnie tj. ostatni na ktory bd sie skladalo jakos 40-45gram tluszczu ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ten mit z tłuszczem został obalony. Możesz śmiało jeść, problem natomiast jest taki, że jak zjesz za dużo tłuszczu po treningu, to twój organizm może się na ciebie obrazić. 1-1,5h po treningu jest już fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
ok dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
siemka. Mam pytanko iż o 18stej koncze siłke i zaraz po niej chce biegac (redukcja), zwiększyłem ilośc powtórzeń i zmniejszyłem ciężar.Wiec przejcmy do rzeczy, jak biegam od razu po siłce to najlepiej moim zdaniem byłoby wziac jakis antykatabolik, jakie byście polecili? Redukcja by trwała jakieś 1 góra 2 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
bcaa po treningu przed bieganiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bcaa. Nie zmniejszaj ciężaru, bo będziesz miał spadki (mięsień odzwyczai się od dawnego wysiłku). Ćwicz tak jakbyś robił masę, zmień tylko plan na FBW, biegaj po treningu, jeśli od 10-15 minut to bez niczego, a jak więcej to weź bcaa. Polecam hi-teca lub sfd (najwięcej bcaa w bcaa), activlabowskie też nie jest złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy BCAA wliczać do bilansu? Biorę dwie porcje (przed i w trakcie treningu). Biorą Hi-Teca to 16g białka, a biorąc Activlabowski to bodajże 27g białka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium