SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co mówi wikipedia to serwatka (ciecz) ma 1% białka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I dużo laktozy = duża sraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mb41
To zależy właściwie jak kto woli (mam na myśli mc) ale wiosłowanie chyba lepiej tradycyjnym chwytem, tzn pod lub na, zależy jak komu wygodniej ale j/w, zbędny jest chwyt mieszany ;)


przy nachwycie i podchwycie trochę inaczej pracują mięśnie grzbietu. Przy podchwycie trzeba prowadzić sztangę wąsko, wtedy wchodzi bardzo ładnie w sam środek najszerszych, a gdy trzymamy nachwytem i prowadzimy łokcie szeroko pracuje w dużym stopniu zewnętrzna część najszerszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6289
na pierwszym cyklu chciałbym podgonić klatkę, trening 4x w tygodniu każda partia trenowana tylko raz - klata. plecy,brzuch. biceps,triceps. nogi, bary. może być? czy lepiej ograniczyć do 3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
klata biceps przedramie
plecy brzuch
bary triceps przedramie
nogi brzuch

nie ma co kombinować, gonić. Masz 16 lat, więc wątpię czy zdążyłeś sobie zrobić braki w którejkolwiek partii

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-05-16 09:30:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6289
lekka stagnacja była hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
DreamEvil
klata biceps przedramie
plecy brzuch
bary triceps przedramie
nogi brzuch

nie ma co kombinować, gonić. Masz 16 lat, więc wątpię czy zdążyłeś sobie zrobić braki w którejkolwiek partii

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-05-16 09:30:06


Z tego co wyczytałem to brzucha nie powinno się robić kiedy pracuje dolna partia lędźi- MC, przysiady etc. Dlatego przy plecach i nogach nie powinoo się robić brszuszka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pierwsze słysze większość robi właśnei z nogami i plecami, to jest kwestia tego, żeby robić ten brzuch prawidłowo (nie odrywać od ziemi dolnej części pleców)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Od 2 tygodni trzymam michę i w obwody poza klatą nic nie przyszło, kilogram więcej i jakoś nie odczuwam ogółem tego że jestem na diecie poza ciągłym zmywaniem i siedzeniem przy garach. Co może być nie tak? Mam BMR 3189 kcal, dieta zawiera 3549 (174g białek/114g tłuszczu/452 węgli.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DreamEvil
pierwsze słysze większość robi właśnei z nogami i plecami, to jest kwestia tego, żeby robić ten brzuch prawidłowo (nie odrywać od ziemi dolnej części pleców)

To prawda.
Jak robi się hardcorowy martwy czy przysiady to brzuch lepiej odpuścić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium