SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jaką polecicie suplementację? 150zł na produkty z activlaba + do 100zł na coś z innej firmy. Zamierzam przez kolejne 2/3 miesiące trenować TS a potem ciągnąć masę, więc chciałbym porad co do tego jakie produkty wybrać, ponieważ nigdy nie interesowałem się jakoś szczególnie suplementami, tylko tymi podstawowymi.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
TOm dobrze napisał, każdy to musi sprawdzić na sobie. Ja teraz zbijam wagę, bo 5kg w 8-9 dni ale tak, to zawsze węgle potreningu, prawie przed snem zjadam, a krata jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1244
Mam pytanie : ) Jeżeli dam rady podciagnac sie na drazku 1 raz max to oplaca mi sie np. na treningu robic ruchy negatywne ktore i tak wykonam z 5-6 razy a jestem na maxa zmeczony i przez to moj trening traci na intensywnosci ? . Może lepiej narazie zostawic podciaganie i po czasie gdy popracuje troche nad bicem i barkami wtedy wykonywac podciaganie.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Ja rowniez mam pytanie mianowicie wyszedlem jako tako z redu na zerowy :D jako tako tzn trzymam tluszcz i bialko w 85-95% ale wegle mi troche "uciekaja" raz op******e 200gram innym razem 220 innym zas 260-280 poki co waga od ok tygodnia takich " skokow" stoji wiec chyba jest okej :D czy wbic teraz na 300gram ww i tak cisnac tydzien i zobaczyc czy waga idzie czy nie ? czy zostac narazie na ww ok 230-250 [to tak blizej mojego zerowego :D ] i tak trzymac 2tygodnie jeszcze a nastepnie dowalic 325ww [tj 5gram kgm/mc] i jechac masowe ?

Waga:65
wzrost:175
:D

Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-06-04 16:20:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
adamekmistrz
Mam pytanie : ) Jeżeli dam rady podciagnac sie na drazku 1 raz max to oplaca mi sie np. na treningu robic ruchy negatywne ktore i tak wykonam z 5-6 razy a jestem na maxa zmeczony i przez to moj trening traci na intensywnosci ? . Może lepiej narazie zostawic podciaganie i po czasie gdy popracuje troche nad bicem i barkami wtedy wykonywac podciaganie.?


nie, zmien plan w takim razie by ci nie kolidowalo z barami i bikiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
foreverxxx
Ja rowniez mam pytanie mianowicie wyszedlem jako tako z redu na zerowy :D jako tako tzn trzymam tluszcz i bialko w 85-95% ale wegle mi troche "uciekaja" raz op******e 200gram innym razem 220 innym zas 260-280 poki co waga od ok tygodnia takich " skokow" stoji wiec chyba jest okej :D czy wbic teraz na 300gram ww i tak cisnac tydzien i zobaczyc czy waga idzie czy nie ? czy zostac narazie na ww ok 230-250 [to tak blizej mojego zerowego :D ] i tak trzymac 2tygodnie jeszcze a nastepnie dowalic 325ww [tj 5gram kgm/mc] i jechac masowe ?

Waga:65
wzrost:175
:D

Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-06-04 16:20:37



podbij ale staraj sie z dokladnoscia do tych 10g trzymac poziom

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1244
robie fbw : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1244
Mogę poprostu narazie odpuscic te plecy a wykonywac tylko babke a podciaganie zaczac za jakies 2-3 miesiace czy tak nie za bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Podciągaj się już teraz, bo za 2 miesiące będziesz na tym samym etapie co teraz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1244
a moge np. trenig robic 3 razy w tygodniu jak teraz robie a podciaganie w dni nietrenigowe ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium