SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz przetrenować brzuch który mocno pracuje tez w cwiczeniach typu przysiad/martwy ciag/drązek

myśle mb ze idziesz tokiem rozumowania ze spalisz tłuszcz z brzucha duża iloscią seri i powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ani trochę akurat tego mi tłumaczyć nie musisz po prostu chcę przybrać tej masy na tym brzuchu bo nawet jakbym miał 6packa to by licho wyglądał. I tylko zapytałem z czystej ciekawości ;)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to prawda, że osoba z dłuższymi rękoma nie wyciśnie więcej od osoby z krótszymi rękoma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jesli jest silniejsza to wycisnie, jednak osoby nizsze maja latwiej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
krotsza konczyna, krotsza dzwignia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
dlatego tez warto nauczyczyc sie szerokiego chwytu podczas wyciskania , plus dobre mostkowanie i ruch masz minimalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobisz 5-6cm ruchu i co ci po tym? mega mostek pod to zrobisz jeszcze, jak ktos cwiczy TS to ok ale w kulturystyce liczy sie ta aktywacja a nie byle podnieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
davidooo
zrobisz 5-6cm ruchu i co ci po tym? mega mostek pod to zrobisz jeszcze, jak ktos cwiczy TS to ok ale w kulturystyce liczy sie ta aktywacja a nie byle podnieść

Zgadzam się z tym
Jak nie robisz rekordów wyciskaj pełnym, normalnym ruchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ostatnio zauważyłem, że w marketach (Lewiatan, Biedra) pojawił się olej lniany 500ml, zapakowany w jasnoczerwony karton. Jest dosyć tani (chyba 14zł), stąd bierze się moje pytanie: "testowaliście go", czy jest to prawdziwy olej lniany, czy tylko jakiś rafinowany shit?

To chyba ten: http://historiawlosow.blox.pl/resource/2.jpg

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-05-17 20:39:24

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Powinien być ok kumpe to kupuję i mówi że taki sam jak te droższe, ale to nie moje zdanie tylko jego :P ja nie testowałem ale skuszę się ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium