SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
w planach sa 3 posilki, no i jeszcze jedno pytanie do IF, zaczyna sie od 7-8h okna i mozna czy trzeba schodzic do ok 4h okna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli celem jest redukcja to lepiej byłoby zejśc tak do 6 a potem 4h okna (choć przez wielu nie jest to uważane za konieczność).
Jeśli miałbyś nie wytrzymać to lepiej zostaw większe okno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
z tym wytrzymywanie to sie zobaczy bo wiadomo nigdy takiej diety nie stosowalem jak IF, czyli tak co 2/3 tygodnie obcinamy godzinke do 4 i bd ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja za tydzien zaczynam i od razu wale 4h okno :pp

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
hehe ja tak po miesiacu zejde :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG
Ja za tydzien zaczynam i od razu wale 4h okno :pp

A próbowałeś kiedys IF?
Ja próbowałem też z krótkim i z dłuższym oknem ale to nie jest system dla mnie. Każdy musi to ocenić. Mnie ona nie podchodzi ale znam wiele osób, które bardzo chwali ten system zywieniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Ponawiam.

1. Po jakim czasie powinien mnie kopnąć Nitrobolon II i czy jabłczan działa inaczej niż mono (te mnie nie kopnęło więc liczę na pomoc jabłka)?
2. Mój trening bicepsa wygląda tak:

- uginanie ramion ze sztangielkami 32-28-24-20 po 12.5kg na rękę
- uginanie ramion ze sztangielkami w podporze o uda (opad tułowia) 32-28-24-20 po 12.5kg na rękę

Dziś postanowiłem dorzucić trochę obciążenia na pierwsze z ćwiczeń, tak że teraz wykonuję to samo 17.5kg na rękę (mam talary po 2.5kg i 5kg więc nie mogłem inaczej progresować). Ćwiczenie z większym ciężarem sprawia mi taki kłopot że cały się pocę a ostatnie powtórzenie wykonuję na prawdę ostatkami sił. Czuję że dałem z siebie wszystko. Mimo takiego wyczerpania dalej robić to z takim obciążeniem czy raczej wrócić do starego? Zależy mi na sile i masie. Jeśli mam zostać przy tych 17.5kg to robić je w takiej samej kolejności czy zmienić tak by najpierw wykonywać ćwiczenie z małym ciężarem (opad tułowia + uginanie) czy zostawić jak jest?

3. Od trzech dni (od początku cyklu na nitrobolonie II) miewam "rozwolnienie" (jak zwał tak zwał :D) i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to też efekt uboczny? Długo tak będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/[FAQ]Pytania_i_odpowiedzi_dotyczące_suplementów_oraz_odżywek._-t916866.html
Odpowiedź na 1.
Swoją drogą - jak ma Cię "kopnąć" Nitro?
Za dużo masz tych powtórzeń. 20-pare w serii drugiej albo ostatniej. 30 to już moim zdaniem przesada.
3. A kiedy bierzesz krete i nitro? Jakie pory dokładnie. Na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy te powtórzenia to jest suma na obie ręce, czy tyle masz na jedną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uhm, to w sumie też istotne pytanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium