SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Zdjęcie: imo trochę redukcji trzeba, ale przy midcarbie i bieganiu waga praktycznie stoi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
ostra redukcja.. wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Od jutra wchodze na redukcje bf jakieś 12% chce zejść do 8-9% w ciągu 40-50dni. W tamtym roku na redu leciała zbilansowana teraz chciałbym przetestować jem/nie jem. Spalacz wrzucić dopiero po 2 tyg.? Scorch wystarcza na 28dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Ostra redukcja, ale właśnie mam z tym problem.. Niby biegałem, jechałem na midcarbie przez jakiś czas, a waga stoi. Mój największy problem to ułożyć odpowiednią dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karpiu
Ostra redukcja, ale właśnie mam z tym problem.. Niby biegałem, jechałem na midcarbie przez jakiś czas, a waga stoi. Mój największy problem to ułożyć odpowiednią dietę.

Delikatna redukcja - nie przesadzajmy.
Założ temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
karpiu jaka waga/wzrost?
Ja założyłem temat i mi nikt nie podpowiada :P
https://www.sfd.pl/Sprawdzicie_moją_dietę_Low_Carb_-t941087-s2.html#post1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Karpiu jakbym widzial siebie sprzed pol roku :p

Warto na IFie wrzucac low carb, tak <50 czy przez caly okres ciagnac ten sam rozklad bwt?

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-05-04 15:03:13

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie jestem specjalistą od IF, więc mój głos się tu mało liczy, ale tak szczerze to po co stosować LC przy IF? Po kilkunastogodzinnym poście dla organizmu nie ma większej różnicy, czy energię dostarczysz z WW czy tłuszczy, wszystko wchłonie się od razu. Szczególnie przy pierwszym posiłku nie musisz się bać o insulinę. Warto też pamiętać, że węgle tłumią kortyzol.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
No przydałby się ktoś obeznany z IF. Chętnie wypróbowałbym to ale nie wiem jak rozłożyć makroskładniki żeby tłuszcz elegancko leciał. Próbowałem przez 3 dni to nawet lepszy taki system żywienia był dla mnie. Dalibyście jakieś linki do IF, bo znalazłem parę artykułów ale nie było konkretów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium