SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163583

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
zlurowany
O ile muszę dodać kcal do dziennego zapotrzebowania, żeby się zmasować i jak najmniej przybrać tłuszczu? Czy jest możliwe przybranie suchej masy mięśniowej bez tłuszczu?
Czy jest prawdą, że gdy biegamy podczas robienia masy, leci sucha masa mięśniowa?

16 lat, 61kg, 167 cm wzrostu, endomorfik.



300kalori gdzies na plusie , biegac mozesz ale musisz to uwzglednic w diecie , jak bedziesz miec dobrze ułożoną diete bo bedziesz jak najmniej nabierał tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
jak nie masz priorytetów związanych z bieganiem, kondycją to pobiegasz po masowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
jaka jest roznica miedzy oliwa filtrowana i niefiltrowana ? :) i ktora wybrac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Ile czasu ma mieć przerwa między seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
1-2 minuty, przy treningu treningu typowo na sile 2-3 bedzie ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
tak zebys zlapał oddech i mógł rozpoczac kolejną serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zalezy od wielu rzeczy jak chocby cel czy jakie cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
siemka. W tym tygodniu nie cwiczyłem na siłowni i miałem straszne zakwasy wczoraj i dziś i jakoś tak z ciekawosci pomyślałem że sprawdze moje obwody czy nic nie spadło itp. I ku mojemu zdumieniu w bicku przyszło mi 1cm bo w DNT miałem zawsze w bicu 30.2 a teraz mam równo 31 te przyrosty to spowodowane sa tym że przez ten tydzień mięśnie sie zregenerowały? W tym tygodniu dużo biegałem i grałem czesto w piłke nożną wiec chyba sie nie zalałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
mierz co co np. miesiąc, centymetr to niewiele i wiele czynników mogło na to wpłynąć, jak regeneracja, inne odżywianie czy właśnie brak treningu siłowego, może i więcej będzie po siłowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
To się nazywa pompa treningowa. Krew nabiega do mięśni, dzięki czemu szybciej się regenerują. Mało prawdopodobne, żeby ci cm przyszedł o tak o chyba, że jesteś w tym sporcie "Łysy".
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium