SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miesiączka?
Sory
A na poważnie - trening siłowy działa przeważnie w drugą stronę - człowiek hormonalnie jest bardziej na pozytyw niż negatyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
A to już zależy chyba jedni mają tak a inni inaczej. Ja właśnie mam podobnie po treningu nóg, wracam na tzw "kotach" i przeważnie muszę się wydrzeć na coś, i mi przejdzie. Jestem taki poddenerwowany. Ale są dni gdzie wracam taki zmeczony że nic mi się nie chce i tylko mam ochotę się położyc i zapomnieć o całym tym syfie wokół ;)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
z dniem treningowym Nóg można cwiczyć brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402511
a dlaczego by nie mozna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mu pewnie o prostowniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ja ćwiczę brzuch 2x w tyg, właśnie z nogami gdzie robię prostowniki, i z plecami również, ale tam akurat nie robię mc :) Czy to dobry pomysł?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Może być mb Ja robię jakieś drobne seryjki MC z małym ciężarem i i tak ćwiczę brzuch do tego

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Elo,Panowie powiedzcie mi co moze mi się "Dziac" mianowicie zazwyczaj przez sen reka mi jakos sama ucieka nad glowe i tak spie z nią nad glową i czasami obudze sie w nocy do toalety isc czy cos i zauwazam ze stracilem czucie w rece i ono wraca po chwili od ulozenia reki w "normalnej" pozycji, DAFQ? XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mój brat ma to samo od kilku lat, żyje, ręka mu nie uschła.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
foreverxxx
Elo,Panowie powiedzcie mi co moze mi się "Dziac" mianowicie zazwyczaj przez sen reka mi jakos sama ucieka nad glowe i tak spie z nią nad glową i czasami obudze sie w nocy do toalety isc czy cos i zauwazam ze stracilem czucie w rece i ono wraca po chwili od ulozenia reki w "normalnej" pozycji, DAFQ? XD

Miałem tak kiedyś. Zyje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium