SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
Dajcie jakies tytuły nutek na siłke/zawody mobilizujących i pobudzających typu : Dawaj na ring.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to jest temat do pytan ale zwiazanych z tematem, merytorycznych a na tego typu masz caly dzial typu szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Jednak Low Carb (100 g węgli) nie dla mnie, źle się czuję. Dobry taki podział na redukcji?
2200 kcal
B = 165 g = 660 kcal
T = 49 g = 440 kcal
WW = 275 g = 1100 kcal

Żaden IF czy coś. Po prostu jem kiedy chcę i ważne żeby dzienny bilans się zgadzał.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
dioper
siemka. Czym polecicie polac ryż? Coś na szybkiego bo przed treningiem mam mało czasu...


Zdecydowanie oliwa z oliwek, mi świetnie smakuje z brązowym ryżem. Ewentualnie czasem robię https://www.sfd.pl/Ser_topiony_z_twarogu-t869300.html , gdy mam deficyt białka.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Witam, mam pytanie odnośnie dzielenia treningu w ciągu dnia. Jutro mam 2 wf i jest szansa że uda mi się pójść na siłownię na którejś z lekcji. Jutro w planie mam klatka, biceps. Czy mógłbym np zrobić trening klatki na tej lekcji wf a potem po szkole w ciągu dnia dokończyć trening, ćwicząc biceps? Ma to sens? (oczywiście nie jest to konieczne, ale uda mi się zaoszczędzić czasu trochę) :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Podpowie mi ktoś w sprawie kcal wyżej? Myślę, czy nie dać więcej tłuszczy, tylko znów nie wiem ile.
Mam jeszcze dwa pytania:
po czym rozpoznam czy trawię mleko?
dobre to białko jako pierwszy suplement? chce sobie nim polewać np placki:
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

Zmieniony przez - Ekoiks w dniu 2013-05-27 21:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8279
mam pytanko czy ćwiczenia korekcyjne mogą zaszkodzić w jakiś sposób ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ekoiks jeśli brakuje Ci białka w diecie to bierz, aczkolwiek wątpię w to, że nie dasz rady zastąpić białka w proszku białkiem z konwencjonalnego jedzenia.

Tolek ćwiczenia korekcyjne z założenia mają pomagać. Jak będziesz je wykonywał w prawidłowy sposób (najlepiej pod okiem instruktora) to wpłyną na Ciebie korzystnie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium