SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
j/w, ja jem do 30 ww dziennie, ze wszystkich produktów wychodzi 10-20ww, więc na takie mleko już nie mógłbym sobie pozwolić

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no przy takiej ilości ww to ciężko, ale jak się ma te zazwyczaj 3g to na sporo można sobie pozwolić ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
500ml mleka to 25g węgli, czyli tyle co duży banan. Według mnie to nie jest duża ilość.

pisac wegle to w tym przypadku optymistycznie raczej nalezaloby napisac laktozy a wtedy juz wyglada to kiepsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
A takie jeszcze ostatnie: ile gram laktozy jest w 100ml mleka, oraz jaka jest dopuszczalna norma [w gramach] laktozy dziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkie ww w mleku to laktoza. około 5g/100ml. Nie ma norm, ale trzeba pamiętać, że to jest cukier, a z nim ostrożnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
nie mowiac o tym, ze wsrod wiekszosci wywoluje problemy gastryczne, wzdecia i pierdy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Elo. Dzisiaj zjadłoby się rosołek a jestem na redukcji. Kupiony makaron pełnoziarnisty Lubella i rosół będzie na chudej kurze. Jak to wliczyć? Zostawiłem 7g tłuszczy (na wszelki) i wliczyłem tylko makaron. Będzie git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
No właśnie jak to z mlekiem? Ja na redukcji często piję rano 400 gram ale mieszczę się w bilansie więc chyba git. Jak rozpoznać, że mogę pić mleko? Nie każdy może z tego co wiem. Chyba chodzi o trawienie laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
j/w jak nie masz gazow to chyba okej :D mowia ze nie powinno sie ogolnie nabialu jesc na redu itp.. ja tam jadlem codziennie wiekszosc posilkow wlasnie znabialem i schudlem 10kg wiec luz :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium