SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 2 ;-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
VarmUp
Jaki polecacie smak BCAA z Activlab'u, bo podobno wiśnia to tragedia ....


Nie zadawaj 2 razy pytania co post...

Cytryna, grejfrut OK

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
maciek-gda
OzzyMG
Jak juz robisz z platkami owsianymi to po co te ostreby? Blonnik ok, usprawnia trawienie, ale jak dowalisz go tyle to efekty nie beda mile :p Co jest zlego w tym ze dodam mleko do plackow? Ja tak robie i jakos nie widze nic przeciwko.

+ zbyt duza ilosc otrebow upośledza wchłanianie przez organizm niektorych skladnikow, dlatego nie uzywalbym ich wcale

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-04-27 13:31:05


A ja robie że dodaję 20g otrębów i nie mam nieprzyjemności żadnych...
Mleka nie spożywam więc go też nie dodaję.
Podaję rady od siebie, jak masz swoje to je podaj a nie krytykuj moich szczeniaku

pozdro


Ojj czyzby ego zabolalo ze tez cos wiem? W ktorym momencie Cie skrytykowalem? Napisalem tylko ze dla mnie otreby to syf a w dodawaniu mleka do plackow nie ma nic zlego - swoje rady tez podalem, wiec czytaj ze zrozumieniem a potem bierz sie za pisanie postow i obrazanie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Moje ego w porządku Ze zrozumieniem czytanego tekstu też raczej nie mam problemu...

Ale w takim razie przerzucam się wtedy na Twój przepis placków...

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
po co się wyzywacie, bo nie ogarniam? Otręby nie są fajne, też tak uważam, ale nie są też w rozsądnych ilościach dawkowane oczywiście, jakimś wielkim syfem. Ja osobiście nie stosuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 372
Ćwiczę od jakichś 3 tygodni. Wszystko jest w porządku, efekty jakies są, ale mam problemy z ćwiczeniami które wymagają podnoszenia rąk np. arnoldki, wyciskanie sztangi na ławeczce, rozpiętki, wyciskanie sztangi sprzed głowy. Po iluś powtórzeniach czuję że moja lewa ręka odmawia posłuszeństwa i więcej nie da rady. Nada mam siłę w ciele i w prawej ręce, ale przez ta lewą rękę muszę na chwilkę przestać ćwiczyć. Przez to nie mogę też podnosić zbyt ciężkich ciężarów :( Czuję też, że słabo trzymam sztangę przy np. MC - podtrzymuję ją palcami, bo całym uchwytem jest po prostu dla mnie nie wygodne. Możecie coś poradzić na tę lewa rękę?
Musze powiedzieć, że prawą rękę mogę mocno napiąć w bicepsie i tricepsie, a lewą to tak nie do konca w ogóle czuję. Dodatkowo lewy biceps i triceps jest jakby mniej kształtny od prawego ale wymiarami różnią się minimalnie.

Zmieniony przez - abukuba w dniu 2013-04-27 14:07:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mniej siły po prostu. Co do MC: przywiązuj się do sztangi, ja bez przywiązania zrobię max 70kg, po przywiązaniu 100kg w mc pójdzie (1-2 razy, ale pójdzie, choć w rękach ciężaru nie czuję w ogóle), co do arnoldków i wyciskań też tak mam, że po prostu po iluś powtórzeniach słabsza ręka (w moim przypadku prawa) odmawia posłuszeństwa. Ćwicz przedramię i po jakimś czasie problemy miną, bo będziesz miał więcej siły. Proponuję 2x w tygodniu:
trening 1: uginanie przedramion nachwytem 3 serie, uginanie nadgarstków z sztangą trzymaną z tyłu lub zwijanie sznurka 3 serie
trening 2: superserie uginań nadgarstków na ławce nachwytem+ podchwytem 3 serie
dodatkowo sporadyczne zabawy ściskaczami w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale z czym masz problem dokładnie ? z chwytem? brak siły określ to dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ręka odmawia posłuszeństwa przy wyciskaniu. Chwyt tam jest raczej od początku do końca pewny, więc chodzi o brak siły, miałem to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
30kg różnicy dzięki przywiązaniu? Ja stosuje chwyt mieszany gdy któraś ręka już nie wytrzymuje nachwytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to przesadzacie z ciężarem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POJEDYNCZE PYTANIA

Następny temat

Cwiczenia suplematy

WHEY premium