SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oreamnos/Dziennik/Redukcja-Podsumowanie str.40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
haha dobre

chyba skusze się na tego batona i kupie kilka sztuk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
pyszny bananowy...lepszy niz te wszystkie liony nie liony dla zwykłych ludzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1580
Siemaneczko pierwszy raz sie udzielam.Bo widze ze wreszcie jest cos sensownego i cos czym ja sie interesuje ostatnie czasy.Jestem w trakcie ustawiania sobie dietki i treningu na redukcje i dzieki tobie i innymtu sie udzielajacym jest mi łatwiej

DZIEKI WIELKIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
nie wiedziałem ze samemu prowadząc dziennik pomagam innym...tylko nie zrzynaj diety i treningu....kazdy jest inny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam w nosie wszystkie spalacze. Zacznę o nich myśleć, jak będę chciał zejść poniżej 15%bf i nie bęzie efektów na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
kazdy robi co uwaza za słuszne...

dzien minął...Diete trzymałem dobrze....jednak co mozna o diecie powiedziec...moge powiedziec tylko czy trzymalem bo zawsze jem to samo....jednak dzisiaj sprobowałem inaczej zjesc owsianke...wkruszyłem 30g orzechów wloskich....i mieszzadelkiem wymieszałem...nie powiem dobrze smakuje...teraz chyba bede tak robił...szczególnie ze w diecie pbrakowalo tłuszczy....Trening....masakra wziolem scorcha i sprobowałem HIITA...to uczucie na ko niec....chciało mi sie troche zygac...palił mi sie żąłądek...cos wspaniałego....takiego upocenia i zmęczenia nie dawały nawet godzinne aeroby na wysokich obrotach....od dzisiaj zostaje przy HIIT-cie.
Do sprobowania namówił mnie morales...znaczy powiedział po prostu zebym zostawił aeroby i sprobowal HIITA...dzięki
dzisiaj brałem po jednej tabletce scorc ha ale od jutra wskakuje na dwie bo jedna dwa razy na dzien nie działa zbyt pobudzająco i nie czuje wielkich zmian...najwyzej mniejsze ospanie(pierwszy raz od miesiąca nie spałem na religi)i wiekszą energie...fajnie sie wstaje...a wiec jutro juz po dwie-2x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak ma ****a być! Jak po HIIT chce się rzygać, to znaczy, że trening jest mega!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak bierze cie na rzygi to HIIT udany
A ten scorch co to jest? ;>
Wpadnij do mnie.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2974
twaróg? dej no te rodzynki lepiej, hehe.
muszę zobaczyć co to jest ten scorch albo venom.przyznaję bez bicia że nie konsumowałem. tylko karnityne se jadłem, czasem

I AM A LIBRARIAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
jak by sie wgłębić w temat to venom to najlepszy preparat z tych ktore zawierajo efedryne albo yohimbine a scorch to preparat jeden z lepszych z ktorych nie zawierają tych składnikow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na MASĘ - do oceny

Następny temat

Potrzebny Komentarz fachowca!!

WHEY premium