SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oreamnos/Dziennik/Redukcja-Podsumowanie str.40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
dzien mija

dieta ok...tylko zamiast kaszy ziemniaczki...na urozmaicenie ...obiecuje rzadko to robic...jednak mimo wielkich oczekiwan ziemniaki nie były najlepsze bo malo posolilem i nie polałem tłuszczem...

trening....dzisiaj HIIT...co moge powiedziec jak zwykle paliło i mdlilo.....dobra spadam cos zjesc zeby nie zejść po HIITcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 878
Elo widzę że cele mamy podobne :) wytrwałości :) będę zaglądał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
kolejny dzien mija...
a więc...dieta trzymana tak sobie jak zwykle czyli tak na 80%...trudno:D
no cóż informuje iż od teraz będe jadła nie zawsze płatki bo częściej twaróg(125g) z płatkami(na oko ale duzo)
trening... no dzisiaj to po prostu bajka....najlepiej wyszły przysiady...dupa niziutko nogi szeroko plecy prosto...supcio:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3533
Witam. Mamy ten sam wzrost i cel Wymiary rowniez podobne z wyjatkiem pasa... co dziwne. Bo brzuch mialem po ostatnim roku alkoholizmu (z naciskiem na piwo) przeogromny w stosunku do reszty - byl juz niemal 'zwisajacy' Na poczatku redukcji (przy ponad 83kg) mialem w pasie 95cm, czyli i tak mniej niz w twojej sytuacji startowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
pocieszyłeś mnie
nieno ja sie mierzyłem po imieninach wiec zaczynalem od troche mniejszego pasa ale i tak wiekszego niz ty...albo masz troche tłuszczu poukrywanego po nogach i rękach albo masz więcej masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
ale zje.bałem ;/
miałem wycieczkę i w samych fast foodach i doliczając śniadanie zjadłem 1400kcal...buuuu...no i wiadomo ze wogole sie nienajadłem ;/

Zmieniony przez - Oreamnos w dniu 2008-12-05 14:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3533
Najwieksze zbiorowisko tluszczu nagromadzilo mi na na udach (od malego mialem je grube) ale i miesni pod warstwa fatu troche jest :P

Zastanawiam sie nad rozpoczeciem wlasnego dziennika bo wydaje mi sie ze jest to dosc motywujace.

Dzis po 1,5miesiaca redukcji i ja peklem, zjadlem 500 pustych kcal i czuje sie fatalnie - ten kto pisal ze "oszukane posilki" poprawiaja psychike itp powinien za jaja zawisnac na latarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Takie myslenie, wyrzuty sumienia i inne jazdy, to efekt za dlugiej redukji. Przerwy co 2-3 miesiace, to koniecznosc dla psychiki.
To wcale nie jest normalne, ale lepiej jednak byc ekstremista przez dluzszy okres...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3533
Masz racje bo momentami dostaje pie*dolnika od tego redukowania sie. Widze swietne wizualne efekty, przy jednoczesnej poprawie wynikow silowych i to jest juz chyba moja obsesja w nie wiem jak ja sie przestawie na inny tryb zywienia po osiagnieciu celow.

Mysle ze gdybym byl kobieta, bylbym juz chory na anoreksje bo nie musialbym dbac o mase miesniowa. Nie wiem co sie ze mna dzieje bo jeszcze pare miesiecy chlalem hektolistry piwska i winopodobnych wyrobow, do tego na noc po 10 grzanek itp a teraz posilki z zegarkiem w reku, 100% utrzymania wyznaczonych stosunkow b/w/t i ilosci ckal.
Oczywiscie doszedlem do takiej zawzietosci stopniowo i to co powyzej napisalem trwa od listopada.

I fakt - jedynie co mi teraz dolega to drazliwosc, wku*wienie i problemy natury psychicznej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na MASĘ - do oceny

Następny temat

Potrzebny Komentarz fachowca!!

WHEY premium