SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oreamnos/Dziennik/Redukcja-Podsumowanie str.40

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4052
Widac postępy GRATULUJE ja za redukcje zabieram się dopiero od 2 stycznia powodzena będe wpadał Życze osiągnięcia celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Dzięki
Jak zaczniesz to załóż dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
20.12.08

Dieta
Ogólnie w soboty nie trzymam diety...znaczy bez obżarstwa ale po prostu inne potrawy itp.
rano zjadłem twaróg z płatkami owsianymi i mlekiem.Potem do obiadu nic a na obiad kasze z oliwą...potem myślałem ,że nie pójdę na trening więc wszamalem to co na śniadanie....ale w końcu postanowiłem, że na trening pójdę...(skakanka)


Trening"
No właśnie....skakałem tym "systemem" co ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Na polsacie Sport odbędzie się zaraz walka w wadze ciężkiej:Nikołaj Wałujew kontra Evander Holyfield...oglądajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Wałujew wygrał....nie wiem z jakiej racjiHolyfield tak go obskakiwał i tylko co chwile doskakiwał i na piepsz,ał w mordę Rosjaninowi....Rosjanin nic, najwyżej kilka razy walnął "na chama" i udało mu się trafić...Nie wiem co zadecydowało o werdykcie sędziów...Niedowiezanie ze 46-latek mógł pokonać wielkoluda, koperta czy może Ruska mafia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
myśle ze każdy z tych 3 powodów miało wpływ, poprostu to jest biznes nie było możliwości wygranem holyfilda bo wszyscy już ochrzcili rosjanina jako zwycięsce i nie mogli innego werdyktu dać bo po valueva już się kolejka ustawiła i biznesmeni by kase potracili itp itd. dla mnie Holyfield pokazał klasę powinien zawalczyć z kimś o pas ;] bo nalezy mu się ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
No holyfield jest mistrzem według mnie...ale jego zycie prywatne nie jest mistrzowskiełącznie z pozostałych związków ma 9 dzieciaków i rocznie wydaje na same alimenty pół miliona...ciekawy gość
Wałujew jeszcze werdyktu nie było, ale wszyscy krzyczą HOLYFIELD....a Rosjanin ręce do góry jak zwycięzcajuz wtedy cos mi nie pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Hejka

Dzisiaj zrobiłem dwie foty(przed chwilą)...badziewny mam aparat no i musiałem sam sobie robić zdjęcia...No cóż chociaż ogólnie będziecie wiedzieć jak wyglądam na te chwile






zdjęcie łydki troche mi się za dużo wycieło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
21.12.08

Dieta
Nie było...ogólnie myślę, że zapotrzebowania nie przekroczyłem
kurde, przed świętami i w trakcie trudno trzymać miche...Ale staram się nie przesadzić, tak, żeby święta nie zniweczyły mojej pracy

Trening
Przysiady-ogólnie ok, zastanawiam się jednak czy nie stawać trochę wężej.
Wiosłowanie-ok. tylko zastanawiam się czy robić dalej nachwytem czy robić podchwytem
Military Press-Chyba trochę za bardzo się odchylałem do tyłu.
MC-ok.
Wyciskanie hantli-ok.tylko nie wiem czy nadal zabardzo hantle są nad barkami.

Zmieniony przez - Oreamnos w dniu 2008-12-22 10:35:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Kurcze zawaliłem dzisiaj diete(znaczy do tej pory)bo rodzina przyjechała z rana no i wiadomo...slatka kanapki...Babcia się martwi, że nie jem i wmusza wnusiowi
no ale cóż, jedyne co moge teraz zrobić to od obliczyć ile kalori itp. mi zostało i ułożyć coś do tego

Dobra jest południe, zjem jeszcze 2x kasza z jakimś mięsem(kurczak prawdopodobnie) i twaróg na wieczór z płatkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na MASĘ - do oceny

Następny temat

Potrzebny Komentarz fachowca!!

WHEY premium